Dumankaya'dan ev almak sıfır zahmetli!

Dumankaya'dan ev almak sıfır zahmetli! Dumankaya'dan ev almak sıfır zahmetli!

Sektörünün önemli markalarından Dumankaya İnşaat, Maltepe’deki Ritim İstanbul ve Dumankaya Mozaik projeleri için ‘sıfır zahmetli’ kampanya başlattı.Sektörünün önemli markalarından Dumankaya İnşaat, Maltepe’deki Ritim İstanbul ve Dumankaya Mozaik projeleri için ‘sıfır zahmetli’ kampanya başlattı.  Kampanyada, 60 ay sıfır faiz ve peşin alımda yüzde 12 indirim dikkat çekiyor.


Dumankaya İnşaat, Ritim İstanbul ve Dumankaya Mozaik projelerinde sunduğu yeni kampaya ile ev sahibi olmayı zahmetsiz bir hale getiriyor. ‘Sıfır zahmetli’ adı verilen kampanya kapsamında, Dumankaya’nın İstanbul’un yeni yaşam merkezi Maltepe’de hayata geçirdiği yüksek kalite anlayışı ile yaşam alanı ve yatırım fırsatı sunan Ritim İstanbul projesinde 60 ay sıfır faiz, peşin alımlarda ise yüzde 12 indirim avantajı sunuluyor. Kampanyanın geçerli olduğu bir diğer proje olan Dumankaya Mozaik ise modern ve çeşitli dış cephe özelliklerindeki binaları uyumla bir araya getiren mimarisi ile ön plana çıkıyor. Proje, ferahlığı sevenler için yüksek tavanlı daireleri, siyah ve beyazın öne çıktığı modern daireleri, meşe detaylarla tuğla duvarların sıkça kullanıldığı country tarzı daireleri ve minimalizmi sevenler için İskandinav tarzı daireleri ile farklı zevkleri bir arada sunuyor.


‘FİFTİ FİFTİ’YE İLGİ


Dumankaya İnşaat’ın müşteri beklentilerini karşılamanın da ötesinde beklentilerden de fazlasını sunmak amacıyla hayata geçirdiği ve geçtiğmiz haftalarda tanıtımına başladığı yeni finansman modeli ‘Fifti Fifti’ kampanyası beklenenin üzerinde talep gördü. ‘Fifti Fifti’ye yoğun ilgi sebebiyle Anadolu Yakası’ndaki projeler için de ‘Sıfır Zahmetli’ kampanyayı hayata geçirdiklerini belirten Dumankaya Yönetim Kurulu Başkan Vekili Barış Dumankaya kampanya ile ilgili şunları söyledi: “Dumankaya, her zaman müşterilerimizin beklentilerine farklılık katacak ürün ve hizmetleri sunmak için çalışmalarımıza devam ediyoruz. Kampanyamız uygun taksit seçenekleri ve ödeme planları ile insanları zorlanmadan, kira öder gibi ev sahibi olmasına imkân veriyor. Umuyorum ki, yeni kampanyamız ile daha fazla insanı Dumankaya’nın ayrıcalıklı ve kazançlı dünyası ile tanıştırmış olacağız.”


Uygun lokasyon ve adalar manzarası


Dumankaya’nın lüks konut segmentinde yol yalısı olarak hayata geçirdiği projesi Dumankaya Horizon’ da hemen teslim avantajı ile hayallerindeki eve kavuşmak isteyenler için fırsatlar devam ediyor. Hemen teslim sınırlı sayıdaki lüks yalı daireleri ile muhteşem bir deniz manzarası eşliğinde sahil yaşamının huzurunu yansıtan Dumankaya Horizon’da, 1+1’den 4+1’e kadar farklı konut alternatifleri bulunuyor.


Star