Dumankaya'nın Konsept İstanbul'unda 2.Etap satışa sunuldu

Dumankaya'nın Konsept İstanbul'unda 2.Etap satışa sunuldu

Dumankaya'nın, dikey büyüyen İstanbul'a yatay bir alternatif olarak sunduğu Konsept İstanbul projesinde ikinci etap satışa sunuldu.


İstanbul'un hızlı gelişen bölgesi Kurtköy'de, Sabiha Gökçen Havaalanı'na 2 dakika uzaklıkta bulunan Konsept İstanbul'un ilk etabında dairelerin yüzde 90'ı kısa sürede satılmıştı.

Toplam 800 daireden oluşacak projenin 2. etabında daire satışlarına geçtiğimiz günlerde başlandı. Az katlı binalarla doğaya daha yakın olmayı amaçlayan Konsept İstanbul, ayrıca bloklar arasına ya da çatı teraslara yerleştirilen botanik ve zen bahçeleriyle dikkat çekiyor. 

6 FARKLI TİPTE 288 DAİRE 

39 m2 stüdyodan 153 m2 3+1`e kadar 6 farklı tipte 288 dairenin bulunduğu bu etap, Sabiha Gökçen Uluslararası Havaalanı'na bakan bir tepenin üstüne bulunuyor. Açık-kapalı otoparklara sahip olan Konsept İstanbul 23.600 metrekare alana sahip bu etap yüzme havuzu, kafeterya ve vitamin bar; çok amaçlı spor sahası, çocuk oyun alanı, göletler ve seyir terasları, ahşap güneşlenme terası, yürüyüş ve koşu parkurları, 24 saat güvenlik gibi avantajlar sunuyor. Konsept İstanbul'da Garanti Bankası, TEB ve Bank Asya'dan konut kredisi almak mümkün.  

Tel: 0 216 482 10 70

İSA SEZEN