Dünyanın en iyi 25 otelinden biri Ürgüp'te!

Dünyanın en iyi 25 otelinden biri Ürgüp'te!

Kapadokya'nın en önemli merkezlerinden Nevşehir'in Ürgüp İlçesi'ndeki Kayakapı Premium Caves- Cappadocia, 'Dünyanın En İyi 25 Oteli'nden biri seçilirken, aldığı 8 ödülle, 2015 yılınahızlı bir giriş yaptı.Kapadokya'nın en önemli merkezlerinden Nevşehir'in Ürgüp İlçesi'ndeki Kayakapı Premium Caves- Cappadocia, 'Dünyanın En İyi 25 Oteli'nden biri seçilirken, aldığı 8 ödülle, 2015 yılınahızlı bir giriş yaptı.

Dünyanın en büyük otel ve seyahat değerlendirme sitesi TripAdvisor, milyonlarca kullanıcısının oyları sonucu belirlenen 'Travellers Choice 2015' ödüllerini açıkladı. Bu ödüller çerçevesinde Kayakapı Premium Caves - Cappadocia, toplam 8 dalda ödül kazanarak, rekora imza attı. 'Travellers Choice 2015' ödülleri kapsamında Türkiye’den 'Dünya’nın En İyi Otelleri' kategorisinde ödül kazanan tek otel olan Kayakapı Premium Caves - Cappadocia’nın ödülleri arasında, 'En İyi 25 Otel - Dünya 24'üncülüğü', 'En İyi 25 Otel - Avrupa 8'inciliği', 'En İyi 25 Otel - Türkiye 1'inciliği', 'En İyi 25 Lüks Otel - Dünya 12'nciliği', 'En İyi 25 Lüks Otel - Avrupa 1'inciliği' ve 'En İyi 25 Lüks Otel - Türkiye 1'inciliği' bulunuyor.

'Dünyanın En İyi 25 Oteli' arasında Türkiye’den seçilen tek otel olarak yer almanın haklı gururunu yaşayan Dinler Group Yönetim Kurulu üyesi ve Genel Müdürü Yakup Dinler, "Türk Turizminin dünyada en iyiler arasında olduğunu görmek bizi gururlandırdı ve çok mutlu etti. Bu ödülleri almamızda emeği olan tüm misafir, çalışan, partner ve dostlarımıza destekleri için çok teşekkür ederiz" dedi.

1984 yılında Dinler Mocamp - Nevşehir tesisleri ile temelleri atılan Dinler Group, 30 yılı aşkın bir süredir Türk turizmine 6 otel işletmesi, ticari hava balon işletmeciliği ve seyahat acentacılığı dallarında hizmet veriyor. Dinler Group’un son halkası olan ve Ürgüp'te'Yüzyılın Projesi' olarak nitelendirilen Kayakapı Premium Caves – Cappadocia, 1 Mayıs 2013’ten beri misafirlerini ağırlıyor.Diyarbakır Söz