Düşler Vadisi Riva'da yıl sonuna kadar lansman fiyatlarıyla!

Düşler Vadisi Riva'da yıl sonuna kadar lansman fiyatlarıyla! Düşler Vadisi Riva'da yıl sonuna kadar lansman fiyatlarıyla!

Firma: Yılmaz İnşaat

Proje: Düşler Vadisi

Düşler Vadisi Riva'da yıl sonuna kadar lansman fiyatlarıyla konut sahibi olunabiliyor. Projenin detayları haberimizde yer alıyor.Satışların geçtiğimiz aylarda başladığı Düşler Vadisi projesi Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı güvencesiyle hayata geçiriliyor..

Yılmaz İnşaat imzası taşıyan proje İstanbul Riva'da yer alıyor. İlk etabında 509 adet villanın yer aldığı Düşler Vadisi etaplar halinde satışa çıktı.

Mutluluk arayışına ortak olan Düşler Vadisi Riva'da fiyatlar 1 milyon 69 bin TL'den başlıyor. Yeni yılda yeni bir hayatı düşleyenler için yıl sonuna kadar lansman fiyatlarının geçerli olduğu proje 2,8 milyar TL yatırım bedeline sahip.

Riva Düşler Vadisi projesinde yer alan villaların büyüklükleri 152 metrekare ile 396 metrekare arasında farklılık gösteriyor. Proje Fatih Sultan Mehmet Köprüsü’ne 15 dakika, çevreyoluna 6 kilometre mesafede bulunuyor.

869 bin 262 metrekare arsa alanı üzerinde inşa edilen Düşler Vadisi Riva projesinin tamamı 6 yılda tamamlanmış olacak.

Galatasaray'ın Riva arazisi üzerinde hayata geçirilen projede özel orman arazisi ve 70 dönüme yakın halka açık park da yer alacak.

Tel: 444 68 01
Web: http://www.duslervadisiriva.com/


projeye sor