17 / 08 / 2022

Düşler Vadisi Riva’nın 2. etabında yeni yıl fırsatları!

 Düşler Vadisi Riva’nın 2. etabında yeni yıl fırsatları!

Emlak Konut GYO güvencesiyle, Yılmaz İnşaat & FBA Yapı imzasıyla inşa edilen Düşler Vadisi Riva’nın ikinci etabı yeni yıl avantajlarıyla satışa çıktı. Projede, 0,99’dan başlayan cazip oran ve 120 aya kadar uzayan vadelerle alıcılara ödeme kolaylığı sunuluyor.Emlak Konut GYO güvencesiyle, Yılmaz İnşaat & FBA Yapı imzasıyla inşa edilen Düşler Vadisi Riva’nın ikinci etabı yeni yıl avantajlarıyla satışa çıktı. Yüzde 5 fiyat avantajına ek yüzde 10 peşinatla villa alımını kolaylaştıran Yılmaz İnşaat & FBA Yapı, 0,99’dan başlayan cazip oran ve 120 aya kadar uzayan vadelerle alıcılara ödeme kolaylığı sunuyor.

İstanbul’un doğa ile iç içe yaşam alanlarından Riva’da konumlanan Düşler Vadisi Riva’nın ikinci etabı yeni yıl avantajlarıyla satışa çıktı. Lanse edildiği günden itibaren yoğun ilgi gören projenin ilk etabı hedeflenen tarihten önce tükenirken, ikinci etap için de konut alıcılarının talebi devam ediyor.

 Düşler Vadisi Riva’nın 2. etabında yeni yıl fırsatları!

İKİNCİ ETAP YÜZDE 5 FİYAT AVANTAJI VE YÜZDE 10 PEŞİNLE SATIŞTA

Galatasaray’ın Riva arazisi üzerinde inşa edilen projenin ikinci etabında geniş bahçeli dubleks ve tripleks villalar bulunuyor.

İkinci etap projede konut alıcılarına avantajlar sunan Yılmaz İnşaat & FBA Yapı, 0,99’dan başlayan cazip oran ve 120 aya kadar uzayan vadelerin yanı sıra yüzde 5 fiyat avantajı ve yüzde 10 peşinatla villa sahibi olma fırsatı sunuyor. 

3 MİLYON 200 BİN TL’DEN BAŞLIYOR 

Satışa sunulan yeni etaptaki villaların büyüklükleri 192 metrekare ile 495 metrekare arasında değişiyor ve 180 metrekare ile 750 metrekare arasındaki genişliklerde bahçe tahsisleri bulunuyor.

Düşler Vadisi Riva’nın 199 villadan oluşan ikinci etabında fiyatlar, 3 milyon 200 bin TL ile 9 milyon TL arasında değişiklik gösteriyor.

 Düşler Vadisi Riva’nın 2. etabında yeni yıl fırsatları!

RİVA’NIN DOĞASIYLA UYUMLU EKOLOJİK YERLEŞİM

2 milyar TL yatırımla inşa edilen Düşler Vadisi Riva, Türkiye’nin en büyük nitelikli villa projesi olarak öne çıkarken ekolojik donatılarıyla da örnek teşkil ediyor.

1 milyon 157 bin metrekare büyüklüğündeki arazide konumlanan yaklaşık 4.5 kilometre uzunluğundaki vadide biyolojik gölet, lagün alanı, cami ve okul alanları, kapalı-açık spor tesisleri, cafe-restoranlar, ticari alanlar, yürüyüş alanları, park alanları ve sağlık birimi gibi ortak donatı alanları bulunuyor.

72 bin metrekare büyüklüğündeki park alanında bir biyolojik gölet ve yaşam alanlarının içerisinde 4 bin metrekare büyüklüğünde yüzülebilir lagün yer alıyor.

Düşler Vadisi Riva sakinleri için hayata geçirilen ve iyi tarım yapılabilecek tarım alanının büyüklüğü ise 10 bin metrekareden fazla olacak. 

Atık dönüşümü için de büyük yatırımlar yapılan projede tüketim atıklarını tekrar ekosisteme kazandırmayı amaçlayan kompost sistemi ve yüzey sularının değerlendirilmesi gibi donatılar bulunuyor. 

 Düşler Vadisi Riva’nın 2. etabında yeni yıl fırsatları!

HAKAN YILMAZ: “DOĞAYLA İÇ İÇE GENİŞ BAHÇELİ VİLLALAR”

Yılmaz İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Hakan Yılmaz, projeyle ilgili olarak, “İstanbul’un doğa ile iç içe yaşam alanlarından Riva’da, son derece özel bir noktada konumlandırdığımız Düşler Vadisi Riva projemizle örnek niteliğinde bir proje hayata geçiriyoruz. Düşler Vadisi Riva, estetik mimarisi, az katlı yapısı ve zengin peyzaj alanlarıyla Riva’nın yenilenen çehresinde sembol olacak. Riva Deresi ve Karadeniz manzarasına hakim bir noktada yer alan 1 milyon 157 bin metrekarelik bir arazide geniş bahçeli müstakil villalar oluşturuyoruz. Projemizin ilk etabında beklediğimizin de üzerinde bir ilgiyle karşılaştık. Bu nedenle ikinci etap satışlarımızı da öne çekerek konut alıcılarının beğenisine sunduk. İlk etapta olduğu gibi ikinci etapta da natamam şekilde teslim edilecek villalar, yatırımcının tercihine göre (ince işçilik için) istediği dekorasyon paketini satın alarak villasını hazır da teslim alabilecek” açıklamasında bulundu.

İSTANBUL’UN YENİ ULAŞIM AKSINDA

İstanbul’un yeni ulaşım aksında yer alan Düşler Vadisi, sakinlerine şehrin merkezi noktalarına kolay ve hızlı ulaşım açısından avantajlı.

Proje, İstanbul Havalimanı, Sabiha Gökçen Havalimanı, Yavuz Sultan Selim Köprüsü, Kuzey Marmara Otoyolu, TEM Otoban ve çevreyollarıyla kolay ulaşım imkanına sahip bir noktada yükseliyor.

Web: https://www.duslervadisiriva.com/