Ebru Şancı ve Alparslan Öztürk Bodrum'daki yazlıklarına taşındı!

Ebru Şancı ve Alparslan Öztürk Bodrum'daki yazlıklarına taşındı! Ebru Şancı ve Alparslan Öztürk Bodrum'daki yazlıklarına taşındı!

Türkiye Futbol Federasyonu Süper Lig'i corona virüs nedeniyle ertelenince Ebru şancı ve Alparslan Öztürk çifti Bodrum'daki yazlıklarına taşındı.Türkiye Futbol Federasyonu Süper Lig'i corona virüs nedeniyle ertelenince Alparslan Öztürk ve eşi Ebru şancı kızlarını da alıp Bodrum'daki yazlıklarına taşındı.

Hürriyet'te yer alan habere göre; Ebru şancı Instagram'da paylaştığı videoda eşine "Artık karantinadasın. İki seçeneğin var. A şıkkı: Benimle ve kızlarınla olacaksın" diye konuştu. Alparslan Öztürk, Ebru Şancı'nın sözünü tamamlanmasını beklemeden "Kesinlikle B şıkkı" cevabını verdi.

Eşi ile sürekli tartışlarını anlatan Ebru Şancı, 2. Sayfa programına telefonla bağlandı ve şunları söyledi:

"Alparslan, Göztepespor'da oynadığı için haftanın 5 günü İzmir'deydi. İki haftada bir de deplasmana gidiyordu. Fazla görüşemiyorduk."

"Salgın korkusundan İstanbul'daki gelinlik atölyemi geçici olarak kapattım. Birlikte Bodrum'a geçtik. Ama aynı evde bu kadar uzun süre yan yana kalmaya alışık değilmişiz. Sürekli tartışıp, sürtüşüyoruz. Allah'tan villamız 3 katlı. Katları ayırdık."