Ebru Yaşar’ın 35 milyon liralık villasını tahtakuruları bastı!

Ebru Yaşar’ın 35 milyon liralık villasını tahtakuruları bastı! Ebru Yaşar’ın 35 milyon liralık villasını tahtakuruları bastı!

Ebru Yaşar’ın Ulus’taki 35 milyon liralık lüks villasını tahtakuruları bastı. Yaşar, işadamı eşi Necat Gülseven, 2 yaşındaki ikizleri Ebrusu ve Hasan Poyraz ile apar topar eşyalarını toplayıp evi terk etti.Ebru Yaşar’ın Ulus’ta bulunan Boğaz manzaralı 35 milyon liralık lüks villasını tahtakuruları bastı. Evi baştan aşağı ilaçlatan Yaşar, ailesiyle otele yerleşti.

Takvim Gazetesi'nde yer alan habere göre; 350 metrekarelik 6 oda bir salon villasını tahtakurusu basan Ebru Yaşar, yeni ev arayışına başladı. İşadamı eşi Necat Gülseven, 2 yaşındaki ikizleri Ebrusu ve Hasan Poyraz ile apar topar eşyalarını toplayıp evi terk eden ünlü şarkıcı otelde kalıyor. 

EBRU'NUN BAŞI DERTTE

Ebru Yaşar, konu ile ilgili olarak şu açıklamalarda bulundu: "Evi tahtakuruları bastı, bir haftadır otelde kalıyorum. Göçebe hayatı gibi oldu. Bitmeyince evi değiştirip adresten çıkanlar oluyormuş. İnşallah öyle bir şey olmaz. Evi güzelce ilaçlattık, bakalım ne olacak? Evde çalışan kadınları hep yemişler."