Ebruli Ispartakule fiyat 2018!

 Ebruli Ispartakule fiyat 2018! Ebruli Ispartakule fiyat 2018!

Firma: Torkam-Sıtar İnşaat-Aslan Yapı

Proje: Ebruli Ispartakule

İstanbul’un gelişen yüzü olarak nitelendirilen Ispartakule'de yükselen Ebruli Ispartakule projesinde Emlak Konut GYO’nun yeni kampanyası dahilinde yüzde 10 peşin, 84 ay 0 faizle konut alıcılarına sunuluyor..

Hafta sonu gezilecek 2 proje 2 site!

Toplamda 47 bin 168 metrekare alan üzerinde hayata geçirilen  Ebruli Ispartakule  projesi Emlak Konut GYO güvencesiyle Sıtar İnşaat, Aslan Yapı, Torkam İnşaat Adi Ortaklığı tarafından hayata geçiriliyor.

 

İstanbul’un gelişen yüzü olarak nitelendirilen Ispartakule yükselen Ebruli Ispartakule projesinde 114 metrekareden başlayan 2+1, 162 metrekareden başlayan 3+1 ve 192 metrekareden başlayan 4+1 daire seçenekleri bulunuyor.  

 

724 daire ve 52 ticari üniteden meydana gelen  Ebruli Ispartakule Evleri'nde daire teslimleri 2020 yılı içerisinde yapılacak. Kanal İstanbul güzergahına yakınlığıyla dikkat çeken proje Ispartakule metrosu ve TEM'e de yakın konumda yer alıyor. 

 

600 milyon TL yatırım bedeline sahip olan Emlak Konut Ebruli Ispartakule projesinde evlerin cadde mağazalarıyla çevrili olduğu bir meydan, ağaçların ve süs havuzlarının bulunduğu 6 bin metrekarelik park ve özellikle araç trafiğine kapalı alanlarda çocuklarımızın ve gençlerimizin keyifle zaman geçireceği sosyal alanlar mevcut. 

 

Ebruli Ispartakule fiyat 2018!

Ebruli Ispartakule'de lansman dönemine özel daireler 446 bin liradan başlayan fiyatlarla satılıyor. Projede Emlak Konut GYO’nun yeni kampanyası dahilinde yüzde 10 peşin, 84 ay 0 faizle konut alıcılarına sunuluyor. 

 

Tel: 444 26 93  

Web: http://www.ebruliispartakule.com

Özge ÖZDEMİR ÇOLAK/Emlakkulisi.com 
 
 


projeye sor

pus