Eclipse Maslak'ta daireler tükeniyor! 350 bin TL'ye!

Eclipse Maslak'ta daireler tükeniyor! 350 bin TL'ye!

Avrupa Konutları markalı projeleriyle markalı konut sektörünün öncü firmaları arasında yer alan Artaş Grubu, Maslak'ta hayata geçirdiği Eclipse Maslak projesiyle bölgede emsalsiz nitelikte bir projeye imza atıyor...
Maslak'ta inşası devam eden Eclipse Maslak'ın konutları hızla sahiplerini bulurken, yatay ofislere de yatırımcılardan yoğun ilgi geliyor. 


Avrupa Konutları markalı projeleriyle markalı konut sektörünün öncü firmaları arasında yer alan Artaş Grubu, Maslak'ta hayata geçirdiği Eclipse Maslak projesiyle bölgede emsalsiz nitelikte bir projeye imza atıyor. 550 konut, ofis ve ticari alanlardan oluşan projede dairelerin %60'ı sahiplerini buldu. 


Projenin Eclipse Maslak Business markalı yatay ofis blokları da yatırımcılardan yoğun ilgi görüyor. 128 metrekare ile 1.500 metrekare arasmda değişen ofislerin ortalama metrekare fiyatları 7 bin TL'den alıcı buluyor. Projenin 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 seçeneklerindeki konut kulelerinde ise fiyatlar 350 bin TL'den başlıyor. Eclipse Maslak'ın konut ve ofis bloklarının teslimi ise 2014'ün Ağustos ayında gerçekleştirilecek. 


OFİSLERE AKILCI ÇÖZÜMLER SUNUYOR 


Konutların 30'ar katlı iki kulede konumlandırıldığı projede, ofis alanları yatay bir düzlemde, en geniş kullanım alanını sunmak ve iş hayatını kolaylaştırıcı şekilde donatılarla tasarlandı. 


Yatay bir tasarıma sahip ofis blokları, şirketlerin dikey bir yapılanmanm aksine yatay bir düzlemde konumlanmasına olanak sağlıyor. Bu şekilde şirket içi enerji tüketimi sağlanırken fonksiyonel kolay ve ulaşılabilir bir oluşur kuruluyor. İş ve finans dünyasının kalbi Maslak'ın en büyük sorunları arasında yer alan otopark sorununa ve araç bekleme alanlarının darlığına da Eclipse Maslak'ta çözüm getiriliyor. Projenin 600 araçlık otopark alanına ek olarak ofis alanlarının önünde oluşturulan araç bekleme bölümü de firmaların personel servisleri için büyük kolaylık sağlıyor. 


Türkiye Gazetesi