Econ Gayrimenkul Yatırım Anonim Şirketi kuruldu!

Econ Gayrimenkul Yatırım Anonim Şirketi kuruldu! Econ Gayrimenkul Yatırım Anonim Şirketi kuruldu!

Econ Gayrimenkul Yatırım Anonim Şirketi Seyfettin Özdemir ve Yunus Emre Borhan ortaklığında 50 bin TL sermaye ile bugün kuruldu.
Econ Gayrimenkul Yatırım Anonim Şirketi 50 bin TL sermaye ile bugün Seyfettin Özdemir ve Yunus Emre Borhan ortaklığında kuruldu. 


Econ Gayrimenkul Yatırım Anonim Şirketi iş konusu; -Türkiye içinde veya dışında Şirket'e veya üçüncü şahıslara ait arsa ve araziler üzerinde konut, rekreasyon alanları, ticaret merkezleri, fabrikalar ve tesisler, bilumum otel, motel, oberj, tatil köyü, yat limanı gibi mekanlar ve tesisler, toplu konutlar ve diğer her türlü siteler, üniversiteler ve kampüsleri, okullar, hastaneler, kışlalar, kültür sarayları, spor yapmaya matuf çeşitli mekanlar ve tesisler, kara, hava, demirve su yolu liman, alan, tesis ve terminalleri gibi tesis ve mekanları inşa etmek, bunları tamamen veya kat irtifakı tesisi yoluyla satmak veya kiraya vermek, kara ve demir yolları yapmak....ve anasözleşmesinde yazılı olan diğer işlerEcon Gayrimenkul Yatırım Anonim Şirketi Adres; Levent Mh.Ebulula Mardin Cd. N.43 Beşiktaş