Eda Sultan Konakları Sarıyer'de fiyatlar 500 bin dolardan başlıyor! Yeni proje!

Eda Sultan Konakları Sarıyer'de fiyatlar 500 bin dolardan başlıyor! Yeni proje!

Firma: Feza İnşaat

Proje: Eda Sultan Konakları


Eda Sultan Konakları Sarıyer projesinde konutların satış fiyatları 500 bin dolardan başlangıç gösteriliyor. Eda Sultan Konakları projesinde konutlar bu yılın Ekim ayında sahiplerine teslim ediliyor...Feza İnşaat tarafından hayata geçiriliyor olan Eda Sultan Konakları projesi İstanbul'un Avrupa yakasında Sarıyer ilçesinde inşa ediliyor.  Eda Sultan Konakları  Sarıyer projesi 2 blok olarak tasarlandı.


Apart villaların yer aldığı Eda Sultan Konakları Sarıyer projesinde 8 daire bulunuyor. Eda Sultan Konakları Sarıyer projesinde konutların fiyatları 500 bin dolardan başlangıç gösteriliyor.


Sarıyer Eda Sultan Konakları ödeme planı kapsamında banka kredisi kullanılıyor. Sarıyer Eda Sultan Konakları teslimleri bu yılın Ekim ayında yapılıyor. Eda Sultan Konakları satış ofisi ile 0212 430 61 16 numaralı telefonu arayarak iletişime geçebilirsiniz.


Toplam inşaat alanı 1.700 metrekare olan Eda Sultan Konakları Sarıyer projesinde havuz, spor salonu, kapalı otopark, sauna, çocuk oyun parkı gibi sosyal donatı alanları yer alıyor.


Eda Sultan Konakları Sarıyer


Eda Sultan Konakları Sarıyer


Eda Sultan Konakları Sarıyer


Tel : 0212 430 61 16 

Web: www.fezainsaat.com


projeye sor