28 / 05 / 2022

Ege Yapı Group Batışehir Loca nerede?

Ege Yapı Group Batışehir Loca nerede?

Firma: Egeyapı Group

Proje: Batışehir Loca

Ege Yapı Group Batışehir Loca nerede sorusuna İstanbul Avrupa yakası Bağcılar ilçesi cevabı veriliyor. Batışehir projesinin son etabı olarak yükselen projede stüdyo dairelerin fiyatları 221 bin TL'den başlıyor...120 aya kadar vadelendirme imkanı sağlanan Ege Yapı Group  Batışehir Loca  nerede sorusuna yanıt vermeden önce projenin diğer bilgilerinden bahsedelim. Proje Ege Yapı Group imzasıyla hayata geçiriliyor. 


Ege Yapı Group Batışehir Loca daire fiyatları:

Stüdyo konutlar 221 bin TL ile 293 bin TL arasında,

1 oda 1 salon konutlar 281 bin TL ile 468 bin TL arasında,

2 oda 1 salon konutlar 414 bin TL ile 636 bin TL arasında,

3 oda 1 salon konutlar 611 bin TL ile 640 bin TL arasında değişen fiyatlara sahip.


Toplam  521 adet dairenin yer aldığı Ege Yapı Group Batışehir Loca nerede sorusuna yanıt olarak İstanbul Avrupa yakası Bağcılar ilçesi deniliyor. Projede yer alan daireler 39,36 metrekare ile 178,40 metrekare arasında alanlara sahip.


Ege Yapı Group Batışehir Loca nerede?


Yüzme havuzu, spor alanları, çocuk oyun alanı, sauna, buhar odası, fitness merkezi gibi sosyal olanakların sunulduğu Batı Şehir Loca, "Her anı ayrıcalıklı bir yaşam" sloganıyla satışa sunuldu.


Stüdyo, 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon ve dubleks konut tiplerinden meydana gelen Ege Yapı Group Batışehir Loca ne zaman teslim sorusuna 30 ay sonra cevabı veriliyor. Proje, Batışehir'in son etabı olarak inşa ediliyor. Ege Yapı Group Batışehir Loca nerede?


Ege Yapı Group Batışehir Loca nerede?Ege Yapı Group Batışehir Loca iletişim:

Telefon: 444 5 343

Web adresi: www.batisehir.com

Merve AKDOĞAN/Emlakkulisi.com


projeye sor