02 / 12 / 2022

Elinde dolar ve euro olanlar için net tarih verildi! Hemen bakın! Böyle bir seviye görülmedi

Elinde dolar ve euro olanlar için net tarih verildi! Hemen bakın! Böyle bir seviye görülmedi

Avrupa Merkez Bankası kararı öncesinde piyasalar fiyatlandırmalarına devam ediyor. Euro dolar paritesinde bugün dengeler tekrar değişti. Elinde dolar ve euro olanlar için net tarih verilerek seviye açıklandı.GRAM ALTINDA SON DURUM

Gram altın tarafında ani iniş çıkışlar yaşanıyor. 1000 lira seviyeleri için yatırımcıları uayaran Memiş; "Gram altın 1000 lira gösteriliyor ekranlarda. Şu anda 1012 1017 aralığında. Piyasada gram altın için 1005-1025 lira aralığını takip ediyor olacağım. Ekran fiyatlarına kanıp işlem yapanlar varsa buna dikkat etmesi gerekiyor." dedi.

Gram altın şu dakikalarda alış fiyatı 1027 TL seviyesinde işlem görüyor.

Euro için asıl rakam bugün belli oluyor! Nefesler tutuldu! Hemen bakın

Dolar euroya meydan okuyor! Makas gittikçe açıldı! Peki Türkiye bu durumdan nasıl etkilenecek?
Sorumluluk Reddi Beyanı: Emlakkulisi.com’da yer alan haberler ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Emlakkulisi.com herhangi bir emtia veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez. Emlakkulisi.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Emlakkulisi.com'da yer alan haber ve makalelerin editörleri yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, haberlerdeki emtia, şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.
Geri Dön