Elite Concept'ten Sevgililer Günü kampanyası 2020! 

 Elite Concept'ten Sevgililer Günü kampanyası 2020! 

Şua İnşaat, Kadıköy Fikirtepe'deki projesi Elite Concept'te 14 Şubat Sevgililer Gününe özel yüzde 28 indirim fırsatı sunuyor. 36 ay sıfır faiz ve 0,69 banka kredi faiz oranıyla 120 aydan 180 aya kadar vade seçeneği de sunuluyor...


Şua İnşaat, İstanbul’un en yüksek prim vadeden konumu Kadıköy Fikirtepe’de yepyeni ve elit bir konsept söylemi 'Yaşamın merkezinde, İstanbul’un ortasında' ile hayata geçirdiği projesi Elite Concept’te 14 Şubat Sevgililer Günü’ne özel bir kampanya başlattı. 

Şua İnşaat, evlilik arifesinde olan veya evini yenilemek isteyen çiftlere 14-29 Şubat tarihleri arasında yüzde 28 indirim fırsatı sunuyor. Ödemelerde ise, 36 ay sıfır faiz ve 0,69 banka kredi faiz oranıyla 120 aydan 180 aya kadar vade seçeneği imkanı sunuluyor ve ek olarak kişiye özel ödeme planı da oluştuluyor. Fikirtepe’nin kendi içinde açık teras bahçeleri bulunan tek projesi olan Elite Concept, eğlence, kültür, alışveriş ve yatırım avantajlarını aynı yerde yaşama imkanı sağlıyor. Yüksek kalitesiyle dikkat çeken proje, aidatları azaltan doğaya dost akıllı ev konseptiyle tasarlandı. 

 Elite Concept

Şua İnşaat, inşaat sektöründe 28 senedir kent mimarisine estetik ve yaşama değer katan projeler üretiyor. Anadolu yakasının merkezi lokasyonlarından Kadıköy Fikirtepe’de konumlanan proje Elite Concept’te 14 Şubat Sevgililer Günü’ne özel başlatılan yeni kampanya, 14-29 Şubat tarihleri arasında geçerli olacak. 

Şua İnşaat, 14 Şubat Sevgililer Günü kampanyası kapsamında evlilik arifesinde olan veya evini yenilemek isteyen çiftlere 14 + 14 olmak üzere yüzde 28 indirim uygulayacak.  Buna ek olarak 36 ay sıfır faiz ve 0,69 banka kredi faiz oranıyla 120 aydan 180 aya kadar vade imkanı da sağlıyor. Ayrıca Elite Comcept'te kişiye özel ödeme planı da uygulayarak yeni bir yuva kurmak isteyenlere büyük kolaylık sunuyor. 

 Elite Concept

Elite Concept, 24 katlı 3 blokta 1+1’den 4+1’e kadar çeşitli büyüklük ve özellikte 785 konut, 26 ticari ünite ve sosyal yaşam alanlarından oluşuyor. Proje, eğlence, alışveriş, kültür, yatırım, hayatın tam merkezindeki konumu ve İstanbul’un dört bir yanına hakim manzarasıyla yoğun ilgi çekiyor.

İstanbul’da en yüksek prim vadeden lokasyon

Kara, deniz, hava yolu ve raylı sistem gibi pek çok farklı ulaşım alternatifinin kesişim noktasında konumlanan Elite Concept; düzenli ve yenilikçi şehircilik anlayışı ile yerli ve yabancı gayrimenkul yatırımcılarının gözdesi olan Kadıköy Fikirtepe’de yer alıyor. 

E-5 karayoluna 1 dakika mesafede, metro ve metrobüsün yanı başında yer alan Elite Concept yaklaşık olarak;  15 Temmuz Şehitler Köprüsü’ne 5 dakika, Bağdat Caddesi’ne 6 dakika, Avrasya Tüneli’ne ve Harem Arabalı Vapur İskelesi’ne 8 dakika, Moda sahiline, Kadıköy vapur iskelesine ve İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’na 20 dakika, Kalamış Marina’ya 10 dakika, Akasya AVM’ye 400 metre ve Emaar Square Mall'a ise 1 km mesafede bulunuyor. Bunların yanı sıra çevresinde birçok hastane ve eğitim kurumu da yer alıyor. 

 Elite Concept

Doğaya dost, kontrolü sağlanabilen akıllı ev konsepti

Akıllı telefon ya da tabletlerle internet bağlantısı üzerinden kontrolü sağlanabilen akıllı ev konsepti ile hayatı kolaylaştıran Elite Concept, doğaya dost sürdürülebilir bir yaklaşımla hazırlandı. Projedeki tüm peyzaj alanlarının sulaması ve klozet rezervuarlarında kullanılacak su ihtiyacı; banyo, mutfak ve lavabolarda kullanılan sular ve yağmur sularının arıtılmasıyla elde edilen gri su arıtma sistemi ile yapılıyor. Ayrıca ortak alanların aydınlatma ve sıcak su ihtiyacı için de güneş panelleriyle, güneş enerjisinden faydalanılıyor. Bu uygulamalarla elde edilecek tasarrufla işletme maliyetlerinin minimuma düşürülmesi ve aidatların azaltılması planlanıyor.

 Elite Concept

İstanbul manzarasını yüzde 90 cam panoramik cephe mimarisi ile kesintisiz olarak seyredebilmeyi sağlayan projede, dünyanın en yüksek kulelerinde kullanılan Amerikan menşeli Guardian markasının reflekte camları kullanıldı. Güneşe karşı yüksek performanslı koruma imkanı tanıyan bu özel camlar, daire içlerinde ısı ve morötesi ışık artışına sebep olabilecek güneş enerjisini en aza indirirken maksimum aydınlık veriyor. Daire içlerinin dışarıdan görünmesini önleyen camlar sayesinde perde kullanmadan günün her saatinde manzaranın keyfini çıkarmak mümkün hale geliyor. Projede ayrıca dairelerin etrafını çepeçevre saran balkonlar bulunuyor, odalar ise balkona çıkılacak şekilde tasarlanmış olup, her odadan balkona çıkış imkanı sunuluyor.

Bölgedeki kendi içinde açık teras bahçeleri olan tek proje

Yüzde 75’i sosyal donatı ve peyzaj alanlarına ayrılan Elite Concept’in sosyal tesisleri içinde; kapalı havuz, fitness center, buhar odasu, sauna, cafe, süs havuzları, koşu ve yürüyüş parkurları, kapalı otopark ve çarşı otoparkı da bulunuyor. Ayrıca bölgenin kendi içerisinde açık teras bahçeleri bulunan tek projesi olma özelliğine sahip. Blok zeminlerinde yer alan çarşı caddedeki mağazaların ise giyimden gıdaya, eczaneden markete, banka şubelerinden ATM’lere kadar tüm önemli ihtiyaçlara yanıt verecek şekilde tasarlanması hedefleniyor.

 Elite Concept

Deprem dayanımı yüksek beton kullanıldı

Elite Concept’in mobilya, kapı, dolap, granit ve pencere sistemleri gibi pek çok detayı Şua Şirketler Grubu çatısı altında faaliyet gösteren Elite Design bünyesinde projeye özel olarak tasarlanıp üretimi yapıldı. Yüksek kaliteye sahip özgün tasarımlarla donatılmış projede, standartlar kapsamında yeterli olan C-35 yerine, deprem dayanımı daha yüksek olan C-45 beton tercih edildi.

Web sitesi: http://eliteconcept.com.tr/tr/frontpage