08 / 08 / 2022

Soyak Siesta Oxygen Sevgililer Günü kampanyası!

Soyak Siesta Oxygen Sevgililer Günü kampanyası!

Firma: Soyak Yapı

Proje: Siesta Oxygen

İzmir'de hayata geçirilen Soyak Siesta Oxygen projesinde daire teslimleri bu yıl sonunda gerçekleşecek. Proje Soyak Yapı imzası ile yükseliyor. İşte Soyak Siesta Oxygen Sevgililer Günü kampanyası...Soyak  Siesta Oxygen  Sevgililer Günü kampanyası kapsamında Sapanca'da 5 yıldızlı otelde 2 gece konaklama, Iphone 6, Ipad Air ve Paris veya Roma tatili hediye ediyor. 


Toplam 288 adet daireden oluşan Soyak Siesta Oxygen projesinde 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon ve 3 oda 1 salon daire seçeneklerine yer veriliyor. Proje  Soyak Yapı  tarafından hayata geçiriliyor.


Dairelerin büyüklükleri 38 metrekare ile 186 metrekare arasında farklılık gösteren Soyak Siesta Oxygen projesinde vitamin bar, sauna, özel peyzaj, açık ve kapalı otopark, fitness center, çocuk oyun alanı, yüzme havuzu, açık hava terapi jakuzileri, seyir terasları gibi sosyal imkanlar mevcut. 


Soyak Siesta Oxygen sevgililer günü kampanyası!

Peşin alımlarda indirim uygulanan Soyak Siesta Oxygen Evleri'nde 0 peşinat imkanı ile de daire sahibi olunabiliyor. Projede kampanyaya özel daire sahibi olanlar taksitlerini 6 ay sonra ödeme başlıyor. 


Soyak Siesta Oxygen nerede?

Adres: 6659 Sokak No.5 Cumhuriyet Mahallesi Karşıyaka / İzmir


Soyak Siesta Oksijen satış ofisi

Telefon: 444 0 795 

Web: www.soyak.com.tr

Özge ÇAKIR/Emlakkulisi.com


projeye sor