Elteslerdeki özel kampanyalarda son 15 gün!!

Elteslerdeki özel kampanyalarda son 15 gün!!

178 bin YTL'den başlayan fiyatlarla satışta olan Elteslerde yüzde 20 peşinat ödeyene tapu verilen ve taksitlerin ödenmesine 7 ay sonra başlanılan kampanya 30 Kasım'da bitiyor.

Hafta sonu gezilecek 2 proje 2 site!

Ağaoğlu Şirketler Grubu'nun İstanbul'un parlayan yıldızı Ümraniye'de yükselen Eltes Güneşi ve Eltes Gold Residence projeleri için başlattığı özel satış kampanyası büyük bir hızla devam ediyor. Kampanya kapsamında ev alanlar daire fiyatının sadece yüzde 20'sini peşin ödedikten sonra, tapusunu hemen alacak ve kalan borcu 7 ay sonra ödemeye başlayacak. Kampanya 30 Kasım 2007 tarihinde sona erecek.

Eltes Güneşi'nde 1+1 dairelere 178.000 YTL, 2+1 dairelere 238.000 YTL ve 3+1 dairelere 267.000 YTL'den başlayan fiyatlarla; Eltes Gold Residence'da ise 1+1 dairelere, 200.000 YTL, 2+1 dairelere 278.000 YTL ve 3+1 dairelere 389.000 YTL'den başlayan fiyatlarla sahip olabilmek mümkün. Kampanya kapsamında 12 ay için yüzde 0.47, 36 ay için yüzde 0.98, 60 ay için yüzde 1.09, 120 ay için yüzde 1.17, 240 ay için ise yüzde 1.21 faiz oranları uygulanmaktadır.

Öte yandan her geçen gün değeri artan Eltes Güneşi Ümraniye, vaat edilen teslim tarihinden 7 ay önce sahiplerine teslim edilecek. Eltes Güneşi'nden ev alanlar evlerini Aralık 2007 tarihinde teslim alabilecekler.

Eltes Güneşi'nde 'İyi düşünülmüş bir ev, özenle düzenlenmiş bir çevre'

"İyi düşünülmüş bir ev, özenle düzenlenmiş bir çevre" anlayışıyla tasarlanan Eltes Güneşi"nin yüzde70'i yeşil alandan oluşmaktadır. Hayata geçirdiği tüm projelerde yarının trendlerini yakalamayı hedefleyen Ağaoğlu, cazip fiyat ve ödeme koşulları ile sunduğu "Eltes Güneşi" projesinden ev alan herkese mutfakları için ankastre fırın, bulaşık makinesi, ocak ve davlumbaz hediye etmektedir. Projede en son uygulanan bir başka sürpriz uygulamayla ise klima altyapı tesisatı da projeye dahil edilmiştir.

Eltes Gold Residence'de 'Kral dairesi konforu ve teknoloji ile kolaylaşan hayat'

Eltes Gold Residence ile daire sahiplerine oda servisinden valeye, resepsiyondan güvenlik hizmetine kadar pek çok ayrıcalığın yer aldığı beş yıldızlı otel konforu sunuluyor.Tüm dairelerde tam donanımlı beyaz eşya, yatak odaları ve salonlarda split klimanın yer aldığı Eltes Gold Residence'da teknolojinin tüm olanakları bir araya getirilmiş. Interkom (görüntülü haberleşme) sistemi, kablosuz internet bağlantısı, uydu yayını, kablo TV ve dijital yayın olanaklarına sahip Eltes Gold Residence sakinleri kurulan jeneratör sistemi sayesinde olası elektrik kesintilerinden etkilenmeyecekler.

Bünyesinde yer alan Yaşam Kulübü My Club ile güzellik salonundan tenise, pilatesten dans derslerine, basketboldan açık-kapalı yüzme havuzlarına, saunadan Türk hamamına kadar pek çok seçeneğin sunulduğu Ağaoğlu'nun Ümraniye projeleri, kent içinde ama kent karmaşasından uzakta, yüzde 70 yeşil alanla çevrili, sınırsız sosyal aktivite imkânları ve gelişmiş güvenlik donanımlarına sahip keyifli bir yaşam mekânı olma özelliğini taşıyor.

pus