Çukurova Balkon

Elysium Fantastic prjesinde 164 bin dolara

Elysium Fantastic prjesinde 164 bin dolara Elysium Fantastic prjesinde 164 bin dolara

Elysium Fantastic projesinde taksitler müşterilerin vade ve peşinat seçeneklerine göre değişiklik gösteriyor.


Kartal'ın hemen teslim en cazip sitesinde! 65 metrekare 299 bin TL!


Ofton İnşaat tarafından Şişli Bomonti'de 6 bin 800 metrekare arsa üzerinde konumlandırılan ve Babil'in Asma Bahçelerinin eşsiz mimarisini andıran Elysium Fantastic projesi 346 konuttan oluşuyor. Saha çalışmalarının ardından inşaatına başlanacak projenin 2010 yılının Aralık ayında teslim edilmesi planlanıyor.

Büyüklükleri 37 metrekare ile 263 metrekare arasında değişen konutlar 164 bin dolar ile 650 bin dolar arasında değişen fiyatlarda satışa sunuluyor. Minimum satış bedelin yüzde 30'nun peşinat istendiği projede taksitler müşterilerin vade ve peşinat seçeneklerine göre değişiklik gösteriyor. Toplam projenin  yüzde 18'i satılmış. Metrekare liste fiyatları 3 bin 500 dolar  ile 4 bin 975 dolar arasında değişiyor. Elysium Fantastic'te ev sahibi olmak isteyenlere Yapı Kredi, Denizbank ve Finansbank konut kredisi kullandırıyor.

Uluslar arası standartlarda deprem yönetmeliğine uygun betonarme, cephelerde ısı ve ses yalıtımı, binanın tüm ihtiyacını karşılayacak kapasitede jeneratör bulunan sitede akıllı ev teknolojisi, kapalı otopark, kablolu tv, uydu, digitürk, kombi, beyaz eşya, 24 saat güvenlik ve görüntülü diafon, kumanda edilebilen panjur mevcut. Elysium Clup'da restaurant, cafe&bar,oyun salonu, yüzme havuzu, fitness center ,sauna,buhar odası, çocuk oyun odası, havuzlu terasta vitamin bar ve barbekü bulunuyor.

1) Projenin adı: Elysium Fantastic

2) Yapımcı şirket: OFTON İnşaat

3) Projenin lokasyonu: Şişli - Bomonti

4) Toplam arsa alanı: 6 bin 800 metrekare

5) Toplam inşaat alanı: 40 bin metrekare

6) İnşaata ne zaman başlandı: Saha çalışmalarının ardından başlanacak.

7) Ne zaman bitirilecek: 2010 Aralık

8) Konut sayısı: 346

9) En düşük ve en yüksek metrekareler: 37 metrekare - 263 metrekare

10) En ucuz ve en pahalı konutun fiyatı: 164 bin dolar - 650 bin dolar

11) Şimdiye kadar satılan konut sayısı: Toplam projenin  yüzde 18 i satılmış.

12) İstenilen minimum peşinat: Yüzde 30

13) En düşük taksit: Müşterilerin vade ve peşinat seçeneklerine göre değişiklik gösteriyor.

14) Metrekare ortalama satış fiyatı: 3 bin 500 dolar  ile 4 bin 975 dolar arasında değişen metrekare liste fiyatları bulunuyor.

15) Projenin özellikleri: Uluslar arası standartlarda deprem yönetmeliğine uygun betonarme, cephelerde ısı ve ses yalıtımı, binanın tüm ihtiyacını karşılayacak kapasitede jeneratör, akıllı ev teknolojisi, her daireye kapalı otopark, Kablolu tv, uydu, Digitürk, kombi, beyaz eşya, salon ve odalar lamine parke, 24 saat güvenlik ve görüntülü diafon, kumanda edilebilen panjur. Elysium Clup'da restaurant, cafe&bar,oyun salonu.Sosyal alanda peyzaj düzenlemesi yapılmış dört mevsim kullanılabilir yüzme havuzunun yanı sıra ,fitness center ,sauna,buhar odası,çocuk oyun odası, havuzlu terasta vitamin bar ve barbekü

16) Diğer projelerden ayırt edici özelliği: Elysium Fantastic projesi alışılagelen bütün mimari kavramları değiştirmeyi ve yeni bir mimari düşünce oluşturmayı hedefleyen bir proje. Babil'in Asma Bahçelerini andıran eşsiz mimarisinin yanında şehrin kalbinde inşa edilmesi farklı bir özelliği. Proje içinde sunulan imkanlarda projenin farklılığını ortaya koyuyor.

17) Anlaşmalı bankalar: Yapı Kredi - Denizbank -Finansbank

18) Faiz oranı: Bankaların güncel faiz oranları

19) Projenin toplam satış bedeli: 80 milyon dolar

20) Web sayfası ve satış ofisi telefonu:  www.elysiumfantastic.com  -  info@elysiumfantastic.com   0212.343.51.43-45