Emax Gayrimenkul Emlak Yatırım ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Emax Gayrimenkul Emlak Yatırım ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!Emax Gayrimenkul Emlak Yatırım ve Ticaret Limited Şirketi, Ahmet Semegir, Mehmet Yerdelen, Mustafa Macit tarafından 51 bin TL'lik sermaye bedeli ile 16 Aralık'ta Arnavutköy'de kuruldu.


Emax Gayrimenkul Emlak Yatırım ve Ticaret Limited Şirketi, Ahmet Semegir, Mehmet Yerdelen, Mustafa Macit tarafından 51 bin TL'lik sermaye ile 16 Aralık'ta kuruldu. 


Emax Gayrimenkul Emlak Yatırım ve Ticaret Limited Şirketi iş konusu; Her türlü inşaat taahhüt işleri; konut, işyeri, ticarethane inşaatlarını yapmak, satmak, kendi hesabına arazi ve arsalar almak bunlar üzerinde veya başkalarına ait arsa ve araziler üzerinde kat karşılığı binalar yapmak. Türkiye Cumhuriyeti devleti bakanlıklarının ve bakanlığa bağlı resmi kuruluşların, kamu iktisadi teşebbüsleri, iktisadi devlet teşekkülleri, kamu iktisadi kuruluşları, kamu bütçeli daireler, mahalli idareler, belediyeler, yapı kooperatifleri, özel sektör kuruluşları tarafından yurt içinde ve yurt dışında ihaleye çıkarılan inşaat, elektrik, tesisat, yol, su, kanalizasyon, doğalgaz, altyapı, üstyapı, dekorasyon, restorasyon işlerinin yeniden veya onarımı ihalelerine katılmak, teklif vermek, ihale şirkette kalırsa ihale sözleşmesi gereği işi yapmak ve teslim etmek. Her türlü emlak, her türlü gayrimenkul ve özellikle siteler, plazalar, marketler, depolar, soğuk hava depoları, villa tatil köyleri, devre mülk, apart otel, motel, kamping gibi turistik tesisler, organize sanayi bölgeleri spor kompleksleri, mesken, ev, apartman, işyeri, arsa, arazi gibi gayrimenkulleri almak, satmak, satın almak, kiralamak, kiraya vermek, komisyonculuk yapmak ; bahçe, tarla ve arsalar üzerinde parselasyon ve imar durumlarını çıkarmak, gerektiğinde projelendirmek. Gayrimenkuller üzerine irtifak, intifa, sükna, kat mülkiyeti, kat irtifakı, şufa hakları ve vefa hakları, gayrimenkul mükellefiyeti tesis etmek.  Yer altı ve yer üstü maden ve tabii kaynakların, yeraltı sularının  mevcut kanunlara uygun olarak çıkartılması, işletilmesi,satın alınması ve kiraya verilmesi, Maden arama ruhsatnamesi almak,maden ve yeraltı suları  aramak, işletme hakkı talep etmek,işletme ruhsatnamesi ve işletme imtiyazı olmak, devri kabil maden haklarını devir almak.


Emax Gayrimenkul Emlak Yatırım ve Ticaret Limited Şirketi adres: Arnavutköy, Merkez Mahallesi, Güç Sokak, 33/1.