Emlak Konut Çorlu 2. Etap ihalesi ileri bir tarihe ertelendi!

Emlak Konut Çorlu 2. Etap ihalesi ileri bir tarihe ertelendi! Emlak Konut Çorlu 2. Etap ihalesi ileri bir tarihe ertelendi!

Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Tekirdağ Çorlu 2. Etap arsa satışı karşılığı gelir paylaşımı işi ihalesinin ilk oturumu 22 Nisan tarihinde yapılacaktı ancak henüz belirlenmeyen ileri bir tarihe ertelendi

Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Tekirdağ Çorlu 2. Etap arsa satışı karşılığı gelir paylaşımı işi ihalesinin ilk oturumu 22 Nisan tarihinde yapılacaktı. İki oturum şeklinde yapılacak ihalenin ilk oturumu ertelendi. Yeni tarih henüz belirlenmedi. Belirlendiği an www.emlakkulisi.com'da yayınlanacak. 


Çorlu Kazımiye'deki arsalar hakkında:

8'i konut alanı, 1'i sağlık tesis alanı, 1 dini tesis alanı, 1 park alanı, 1 açık ve kapalı spor alanı olarak tasarlandı. Toplam arsa alanları 91 bin 74,15 metrekare olarak tasarlanırken inşaat alanı toplamda 88 bin 655,38 metrekare olarak belirlendi. Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı tarafından yapılan açıklama:


Şirketimiz projelerinden "Tekirdağ Çorlu 2.Etap Arsa Satışı Karşılığı Gelir Paylaşımı İşi"'nin 22.04.2014 Salı günü yapılacak olan ihalesi iptal edilmiş olup, söz konusu arsalarımız için, yeni bir ihale süreci belirleme çalışmalarına başlanmıştır.
Kübra GENÇ/Emlakkulisi.com