Emlak Konut Hoşdere İhalesi 2. Kısım'da en yüksek teklif 113 milyon TL!

Emlak Konut Hoşdere İhalesi 2. Kısım'da en yüksek teklif 113 milyon TL! Emlak Konut Hoşdere İhalesi 2. Kısım'da en yüksek teklif 113 milyon TL!

Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı tarafından yapılan İstanbul Hoşdere Emlak Konutları 2. Kısım oturumunda en yüksek teklifi 113 milyon 800 bin lira ile Öz-Kar İnşaat Tic. ve San. A.Ş. yaptı...


Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı İstanbul Hoşdere Emlak Konutları 1. Etap 2.Kısım Konut İle Ada İçi Alt Yapı ve Çevre Düzenleme İnşaatları İşi ihalesinin 1. Oturumu hakkında açıklama yaptı..


Şirketimiz tarafından 27.05.2013 tarihinde yapılan İstanbul Hoşdere Emlak Konutları 1.Etap 2.Kısım Konut İle Ada İçi Altyapı ve Çevre Düzenleme İnşaatları İşi İhalesinin 1.Oturumuna katılan firmalar ve alınan tekliflere ilişkin bilgiler ektedir.


Detaylı bilgi için tıklayın


Söz konusu ihaleye 6 (Altı) istekli katılmıştır.

İsteklilere ait teklif zarfları içerisindeki belgelerin ihale komisyonu tarafından ayrıntılı  değerlendirilmesinden sonra, son Tekliflerin alınacağı 2. Oturum ileriki bir tarihte  yapılacak olup, isteklilere ihalenin 2. Oturum tarihi ve saati yazı ile bildirilecektir.