emlak konut hoşdere

emlak konut hoşdere

Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı projelerinden İstanbul Hoşdere Genel Altyapı, Zemin İyileştirme ve Yol İnşaatı İşleri'nin geçici kabulü yapıldı.

Emlak Konut Hoşdere'deki parsellerin değerleme raporunu yayınladı!

Emlak Konut Yatırım Ortaklığı İstanbul Hoşdere Esenyurt'taki arsaları için hazırlattığı yıl sonu değerleme raporunu yayınladı.

Emlak Konut'tan Hoşdere'deki gayrimenkulün kira değerleme raporu!

Emlak Konut , İstanbul Esenyurt Hoşdere Mahallesi'nde bulunan 700 ada 3 parsele ilişkin kira ekspertiz değeri ile ilgili olarak hazırlatılan gayrimenkul değerleme raporunu yayınladı.

Emlak Konut Hoşdere altyapı iyileştirme işi Maksem Yapı'nın!

Emlak Konut GYO'nun İstanbul Başakşehir Hoşdere Genel Altyapı, Zemin İyileştirme ve Yol İnşaatı İşleri' nin sözleşmesi, Yüklenici Maksem Yapı Tic. A.Ş. ile imzalandı.

Emlak Konut Hoşdere altyapı iyileştirme ihalesi sonuçlandı!

Emlak Konut GYO, Başakşehir - Hoşdere'de genel altyapı, zemin iyileştirme ve yol inşaatı işleri ihaleye çıkardı. Emlak Konut Hoşdere altyapı iyileştirme ihalesi sonuçlandı.

Emlak Konut Esenyurt Hoşdere parselleri yıl sonu değerleme raporunu yayınladı!

Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı tarafından bugün Kamuoyu Aydınlatma Platformu'nda yapılan yazılı açıklamada Esenyurt Hoşdere parselleri yıl sonu değerleme raporunu yayınladı.

Sur Yapı Hoşdere projesinde imzalar atıldı!

Emlak Konut GYO, İstanbul Esenyurt Hoşdere 6. Etap Arsa Satışı Karşılığı Gelir Paylaşımı İşi ihalesinin sözleşmesini Sur Yapı - Hatay Akpınar'la imzaladı.

Hoşdere 5. Etap için Cihan inşaat'a yer teslimi yapıldı!

Cihan İnşaat 156 milyon 500 TL teklifle kazandığı Emlak Konut Esenyurt Hoşdere 5. Etap arsasında rezidans konut ve ticari birimlerden oluşacak bir proje inşa edecek. Hoşdere 5. Etap için Cihan inşaat ve Konut Yapı'ya bugün yer teslimi yapıldı.

Emlak Konut'tan 2 dev ihale!

Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Mayıs ayında 2 dev ihaleye hazırlanıyor. Nevşehir Emlak Konutları'nın inşaat ihalesini yapacak olan firma ayrıca Esenyurt Hoşdere 6. Etap arsa satışı karlığı gelir paylaşım ihalesini de gerçekleştirecek.

Emlak Konut Hoşdere 1. etap 3. kısım değerleme raporu!

Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. tarafından bugün Kamu Aydınlatma Platformu'nda yapılan yazılı açıklamaya göre Emlak Konut Hoşdere 1. etap 3. kısım değerleme raporunu yayınladı.

Emlak Konut Hoşdere değerleme raporu yayınlandı!

Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. tarafından bugün Kamu Aydınlatma Platformu'nda yapılan yazılı açıklamaya göre Emlak Konut İstanbul Başakşehir'de yer alan Hoşdere değerleme raporu yayınlandı.

Emlak Konut Hoşdere ve Ataşehir 2013 yıl sonu değerleme raporları!

Emlak konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı tarafından yapılan yazılı açıklamaya göre Başakşehir Hoşdere'de 21 parsel ve Ataşehir'de yer alan 1 bağımsız bölüm için hazırlatılan gayrimenkul değerleme raporu yayınlandı.

Emlak Konut Hoşdere ihalesinin ikinci oturumuna en yüksek teklif Cihan İnşaat'tan!

Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı, Başakşehir Hoşdere ihalesinin ikinci oturumu da sonuçlandı. Oturumu ilkinde de en yüksek teklifi veren Cihan İnşaat 156 milyon 520 bin TL ile kazandı

Emlak Konut Hoşdere ihalesi ikinci oturumu yarın saat 14.30'da!

Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı, Başakşehir Hoşdere'de arsa satışı karşılığı gelir paylaşımı işi ihalesinin ikinci oturum ise yarın saat 14.30'da kapalı zarf teklif alma ve pazarlık/açık arttırma suretiyle gerçekleştirilecek.

Emlak Konut Hoşdere ihalesinin 2. Oturumu 17 Nisan'da yapılacak!

Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı tarafından bugün yapılan açıklamaya göre Emlak Konut Hoşdere ihalesinin 2. Oturumu 17 Nisan'da yapılacak. İlk oturumda ihaleye en yüksek teklif Cihan İnşaat'tan gelmişti.

Başakşehir Hoşdere 1. Etap 1/1000 ölçekli imar planı değişikliği askıda!

İstanbul İli Başakşehir İlçesi Hoşdere 1. Etap Toplu Konut Alanı 647 Ada 4 Parsele İlişkin 1/1000 Ölçekli Uygulama İmar Planı Değişikliği askıya çıktı.

Hoşdere 1. Etap Toplu Konut Alanı 1/1000 ölçekli imar planı değişikliği askıda!

İstanbul İli, Başakşehir İlçesi Hoşdere 1. Etap Toplu Konut Alanı 647 Ada 1 Parsele İlişkin 1/1000 Ölçekli Uygulama İmar Planı Değişikliği askıya çıktı.

Emlak Konut GYO Hoşdere Toplu Konut Alanı 2. Etap'ta inşaat başlıyor!

Emlak Konut GYO projelerinden Hoşdere Toplu Konut Alanı 2. Etap'ta 547 adet konut ve 5 adet ticari üniteden oluşan toplam 552 adet  bağımsız bölüm için ruhsat alındı.

Emlak Konut GYO Başakşehir parselleri 2020 yıl sonu değerleme raporu!

Emlak Konut GYO, İstanbul İli Başakşehir İlçesi Bahçeşehir 2. Kısım ve Hoşdere Mahalleleri'nde yer alan 8 adet parsel için hazırlatılan 2020 yıl sonu gayrimenkul değerleme raporunu yayınladı.

Emlak Konut GYO Esenyurt Hoşdere parselleri 2020 yıl sonu değerleme raporu!

Emlak Konut GYO, İstanbul İli Esenyurt İlçesi Hoşdere Mahallesi'nde yer alan 2 adet parsel için hazırlatılan 2020 yıl sonu gayrimenkul değerleme raporunu KAP'ta yayınlandı.

Emlak Konut GYO Hoşdere projesi için ÇED süreci başladı!

Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı'nın Hoşdere projesi için ÇED süreci başladı.

Emlak Konut GYO Semt Bahçekent 6. Etap 2. Kısım ihalesine 6 teklif!

Emlak Konut GYO İstanbul Esenyurt Hoşdere 6. Etap 2. Kısım Konut ve Ticaret İnşaatları İle Altyapı ve Çevre Düzenleme İşi ihalesi yapıldı. İhaleye en yüksek teklifi 152 milyon 653 bin TL ile Mustafa Ekşi İnşaat verdi.

Hoşdere 1/5000 ve 1/1000 ölçekli imar planı değişikliği askıya çıktı!

İstanbul İli Başakşehir İlçesi Hoşdere Toplu Konut Alanı 2. Etap 1/5000 Ölçekli Nazım İmar Planı Değişikliği ve 1/1000 Ölçekli Uygulama İmar Planı Değişikliği askıya çıktı.

Emlak Konut GYO Semt Bahçekent 6. Etap 2. Kısım ihalesi 3 Aralık'ta!

Emlak Konut GYO İstanbul Esenyurt Hoşdere 6. Etap 2. Kısım Konut ve Ticaret İnşaatları İle Altyapı ve Çevre Düzenleme İşi 3 Aralık'ta ihaleye çıkıyor...

Emlak Konut GYO Başakşehir Hoşdere 2. Etap yapı ruhsatı alındı!

Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı'nın projelerinden İstanbul İli, Başakşehir İlçesi, Başakşehir 2. Kısım, "İstanbul Hoşdere Toplu Konut Alanı 2. Etap" kapsamında, 1963 Ada 1 Parseldeki toplam 148 adet konut kullanımlı bağımsız bölüme ait yapı ruhsatları 20 Temmuz 2020 tarihinde alındı.

Emlak Konut GYO Semt Bahçekent değerleme raporu!

Emlak Konut GYO, İstanbul Esenyurt Hoşdere 6. Etap 704 Ada 4 Parsel (Semt Bahçekent 1-2) projesi için hazırlatılan Gayrimenkul Değerleme Raporu'nu yayınladı.

Hoşdere Toplu Konut Alanı 2. Etap imar planı değişikliği askıda!

İstanbul İli, Başakşehir İlçesi, Hoşdere Toplu Konut Alanı 2. Etap 1/1000 Ölçekli Uygulama İmar Planı Değişikliği askıya çıktı.

TOKİ Başakşehir Hoşdere için ÇED süreci başladı!

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı'nın Başakşehir Hoşdere projesi için ÇED süreci başladı.

emlak konut hoşdere Haberi

emlak konut hoşdere

Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı (GYO), Kamuyu Aydınlatma Platformu'nda (KAP) İstanbul Hoşdere genel altyapı işleri geçici kabul hakkında açıklama yaptı.

Emlak Konut GYO projelerinden İstanbul Hoşdere Genel Altyapı, Zemin İyileştirme ve Yol İnşaatı İşleri'nin geçici kabulü yapıldı. Geçici kabul tutanağı 12 Aralık 2018 tarihinde onaylandı.

Emlak Konut GYO'nun KAP açıklaması:
Şirketimiz projelerinden İstanbul Hoşdere Genel Altyapı, Zemin İyileştirme ve Yol İnşaatı İşleri'nin geçici kabulü yapılmış olup Geçici Kabul Tutanağı 12.12.2018 tarihinde...