27 / 06 / 2022

Emlak Konut Şevketiye ihalesinin 2. oturumuna Özak GYO katılmadı!

Emlak Konut Şevketiye ihalesinin 2. oturumuna Özak GYO katılmadı!

Emlak Konut'un İstanbul Bakırköy Şevketiye'deki arsası için gerçekleştirilen 2. oturum ihalesine Özak GYO katılmadı. Emlak Konut'un İstanbul Bakırköy Şevketiye'deki arsası için gerçekleştirilen 2. oturum ihalesine Özak GYO katılmadı. 

 

Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı (GYO) İstanbul Bakırköy Şevketiye arsa satışı karşılığı gelir paylaşım işi ihalesinin ikinci oturumu bugün yapıldı. 

 

İlk ihalesine 7 firmanın teklif verdiği Emlak Konut Şevketiye ihalesinin 2. oturumuna Özak GYO katılmadı.

 

Kap Açıklaması:
Şirketimiz Özak GYO ve İnter Yapı İnşaat Turizm San.ve Tic.A.Ş.'den oluşan ve Şirketimizin %99 pay ile pilot ortak olduğu ortak girişim grubu, Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. tarafından düzenlenen "İstanbul Bakırköy Şevketiye Arsa Satışı Karşılığı Gelir Paylaşımı İşi" ihalesinin 2. oturumuna katılmamıştır.

 

Arsa bilgisi:
1-) Bakırköy Şevketiye A parselde ticaret+konut alanı inşa edilecek. Parselin toplam arsa alanı ile yaklaşık emsale esas inşaat alanı 46 bin metrekare, emsal değeri 1,00.
2-) Bakırköy Şevketiye B parselde özel eğitim tesisi alanı inşa edilecek. Parselin toplam arsa alanı ile yaklaşık emsale esas inşaat alanı 7 bin metrekare, emsal değeri ise 1,00.
3-) Bakırköy Şevketiye projesinde park alanının toplam arsa alanı 15 bin 0,36 metrekare.