Emlakkulisi.com Ekim'de 7 milyon ziyaret aldı!

Emlakkulisi.com Ekim'de 7 milyon ziyaret aldı!Türkiye'nin ilk ve tek emlak haberleri sitesi www.emlakkulisi.com Ekim'de 7 milyon ziyaret aldı. Emlakkulisi.com'un sayfa görüntülenme sayısı ise 15 milyon 547 bin oldu.


Google Analytics'e göre, Türkiye'nin ilk ve tek emlak haberleri sitesi emlakkulisi.com Ekim'de 7 milyon 58 bin ziyaret aldı. Böylece Ekim ayındaki ziyaretçi sayısıyla tüm zamanların rekoru da kırılmış oldu. 

Yine Google Analytics verilerine göre 3 milyon 911 bin tekil ziyaretçi alan emlakkulisi.com'un sayfa görüntülenme sayısı ise 15 milyon 547 bin oldu.

Emlakkulisi.com Ekim

Ziyaret başına 2.20 sayfa gezilen www.emlakkulisi.com'da sitede kalma süresi 3 dakika 47 saniye.

Sitenin ziyaretçilerinin yüzde 39'u yeni ziyaretçilerden oluşuyor. www.emlakkulisi.com Mayıs'ta 4.4 milyon ve Haziran'da 4.5 milyon, Temmuz'da 5,6 milyon ve Eylül'de 6,5 milyon ziyaret almıştı. Emlakkulisi.com'un 2018'in ilk 10 ayında aldığı ziyaret sayısı ise 42,9 milyon. 

Emlakkulisi.com Ekim

2007 yılında gazeteci-yazar Tebernüş Kireçci tarafından kurulan Emlakkulisi.com kurulduğu günden bu yana gayrimenkul sektörünün nabzını tutuyor.  Araştırma ve son dakika haberleriyle okuyucularını bilgilendiren Emlakkulisi.com yeni rekorlar kırmaya devam edecek.

Emlakkulisi.com Eylül'de 6.5 milyon ziyaret aldı!