Emlakkulisi.com ziyaretçi sayısı 2018

Emlakkulisi.com ziyaretçi sayısı 2018

Türkiye'nin ilk ve tek emlak haberleri sitesi www.emlakkulisi.com 2018'de yaklaşık 56.9 milyon ziyaret aldı. Emlakkulisi.com'un sayfa görüntülenme sayısı ise 130 milyon 435 bin 767 oldu.

Emlakkulisi.com Kasım'da 6.8 milyon ziyaret aldı!

Türkiye'nin ilk ve tek emlak haberleri sitesi www.emlakkulisi.com Kasım'da 6.8 milyon ziyaret aldı. Emlakkulisi.com'un sayfa görüntülenme sayısı ise 14 milyon 502 bin oldu.

Emlakkulisi.com Ekim'de 7 milyon ziyaret aldı!

Türkiye'nin ilk ve tek emlak haberleri sitesi www.emlakkulisi.com Ekim'de 7 milyon ziyaret aldı. Emlakkulisi.com'un sayfa görüntülenme sayısı ise 15 milyon 547 bin oldu.

ABD’de inşaat sektörü açık iş sayısı Eylül ayında azaldı!

ABD Çalışma Bakanlığı, Eylül 2020'e yönelik ilişkin JOLTS Açık İş Sayısı verilerini açıkladı. Verilere göre, inşaat sektörlerinde açık iş sayısı azaldı. 

ABD'de inşaat sektöründe açık iş sayısı arttı!

ABD'de JOLTS Açık İş Sayısı, temmuzda piyasa beklentilerini geride bırakarak 6 milyon 618 bine çıktı. Açık iş sayısının en fazla arttığı sektörlerden biri de inşaat oldu. 

2019'da mülkiyet sorunları çözülen kişi sayısı TBMM'de!

2019 yılında mülkiyet sorunlarının çözülmesine yönelik işlemlerin hızlandırılması kapsamında yapılan çalışmalardan yararlanan kişi sayısı meclis gündemine taşındı. CHP'li Gürer konuyla ilgili soru önergesi hazırladı...

10 maddede konut sitelerinde yönetim planı değişim süreci!

Konut Siteleri Yönetimleri Danışmanı Nihat Dönmez 'konut sitelerinde yönetim planı değişim süreci' konusunu Emlakkulisi.com okurları için kaleme aldı. İşte Nihat Dönmez'in yazısı...

10 maddede konut sitelerinde yönetim planı değişim süreci!

Konut Siteleri Yönetimleri Danışmanı Nihat Dönmez 'konut sitelerinde yönetim planı değişim süreci' konusunu Emlakkulisi.com okurları için kaleme aldı. İşte Nihat Dönmez'in yazısı...

Konut kredisi borcu olan kişi sayısı mecliste!

Ülkemizde konut kredisi borcu olan kişi sayısına ve TOKİ'den alınan konutların borçları TBMM gündemine taşındı. CHP'li Gürer, konuya ilişkin soru önergesi hazırladı...

17 maddede kat malikleri kurulu karar yeter sayısı!

Konut Siteleri Yönetimleri Danışmanı Nihat Dönmez Emlakkulisi.com okurları için "kat malikleri kurulu karar yeter sayısı" konusunu kaleme aldı. İşte Dönmez'in o yazısı..

8 maddede kurul toplantılarında yeter sayısı!

Konut Siteleri Yönetimleri Danışmanı Nihat Dönmez Emlakkulisi.com okurları için "kurul toplantılarında yeter sayısı" konusunu kaleme aldı. İşte Dönmez'in o yazısı..

Konut kredisi borcu olan kişi sayısı meclis gündeminde!

CHP İstanbul Milletvekili Mustafa Sezgin Tanrıkulu, konut kredisi borcu olan kişi sayısını Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay'a sordu...

AVM'ler arttıkça esnaf sayısı azalıyor!

TESK Genel Başkanı Palandöken, "AVM'ler ziyaretçi sayısını ve karını artırdıkça, o bölgedeki esnaf sayısı azalıyor." dedi...

Yeni rekor! Emlakkulisi.com Mayıs'ta 4.4 milyonu aştı!

Türkiye'nin ilk ve tek emlak haberleri sitesi Emlakkulisi.com'un ziyaretçi sayısı Mayıs ayında 4.4 milyonu aştı. Emlakkulisi.com'a son 1 ayda günlük yaklaşık 150 bin ziyaretçi geldi.

Emlakkulisi.com Nisan'da 3.4 milyonu geçti!

Türkiye'nin ilk ve tek emlak haberleri sitesi Emlakkulisi.com'un ziyaretçi sayısı Nisan'da 3.4 milyonu geçti. Emlakkulisi.com'un ziyaretçi sayısı kendisinden sonraki 10 sitenin toplamının 2 katından daha fazla...

AVM sayısı arttıkça mağazalaşma sayısı da artıyor!

Giriş kapısına yakın, otopark asansörünün çıkışında ya da köşede yer almak. Bütün bunlar AVM’deki mağazanın ziyaretçi sayısını etkiliyor. Hatta yürüyen merdivenlerin konumu bile ciroya yansıyor. Nasıl mı?..

Emlakkulisi.com ziyaretçi sayısı 2018 Haberi

Emlakkulisi.com ziyaretçi sayısı 2018

Google Analytics'e göre, Türkiye'nin ilk ve tek emlak haberleri sitesi emlakkulisi.com 2018 yılında 56 milyon 895 bin 651 milyon ziyaret aldı.

Yine Google Analytics verilerine göre 25 milyon 672 bin 350 tekil ziyaretçi alan emlakkulisi.com'un sayfa görüntülenme sayısı ise 130 milyon 435 bin 767 oldu.

Ziyaret başına 2,29 sayfa gezilen www.emlakkulisi.com'da sitede kalma süresi 4 dakika 10 saniye.

Sitenin ziyaretçilerinin yüzde 44,42'si yeni ziyaretçilerden oluşuyor. www.emlakkulisi.com Mayıs'ta 4.4 milyon, Haziran'da 4.5 milyon, Temmuz'da 5,6 milyon, Eylül'de 6,5 milyon, Ekim'de 7 milyon, Kasım'da ise 6.8 milyon ziyaret almıştı. Emlakkulisi.com'un Aralık ayında aldığı ziyaretçi sayısı ise 7,1 milyon. 

2007 yılında gazeteci-yazar Tebernüş Kireçci tarafından kurulan Emlakkulisi.com kurulduğu günden bu yana gayrimenkul sektörünün nabzını tutuyor. Araştırma ve son dakika haberleriyle okuyucularını bilgilendiren...