Emsan Fastcook düdüklü tencereyle zamanın tadını çıkarın!

Emsan Fastcook düdüklü tencereyle zamanın tadını çıkarın! Emsan Fastcook düdüklü tencereyle zamanın tadını çıkarın!

Fonksiyonel özellikleriyle yemek yapmayı zevke dönüştüren Emsan, yepyeni ürünü Fastcook Düdüklü Tencere ile lezzetine doyulmaz yemekler pişirmenize olanak sağlıyor. Emsan Fastcook düdüklü tencereyle zamanın tadını çıkarın.

Hafta sonu gezilecek 2 proje 2 site!

Besin değerlerini kaybetmeden hem zamandan hem de enerjiden tasarruf sağlayan Emsan Fastcook Düdüklü Tencere, zamanın tadını çıkarmayı seven kadınların en büyük yardımcısı!

Kullanım rahatlığı ile kadınların hayatını kolaylaştıran ürünler sunan Emsan, mutfakta kısa sürede yemek pişirip zamanını sevdikleriyle geçirmek isteyenlere pratik çözümler sunuyor. Isıyı eşit şekilde dağıtarak pişirme süresini en aza indiren Emsan Fastcook Düdüklü Tencere, lezzetine doyulmaz yemekler hazırlamanıza yardımcı oluyor.

Otomatik Kilit Mekanizmasıyla Tek Elle Açılıp Kapanabiliyor

Üstün özellikleri ve şık tasarımıyla mutfakların başköşesine yerleşen Emsan Fastcook Düdüklü Tencere, paslanmaz çelik gövdesi ile uzun yıllar rahatlıkla kullanılabiliyor. Otomatik kilit mekanizmasıyla tek elle kolayca açılıp kapanabiliyor.

Gri, pembe, kırmızı, turkuaz ve kahverengi renk seçenekleri bulunan Fastcook Düdüklü Tencere’ye tüm malzemeleri koyup kapağını kapatın, zamanınız ise size kalsın!

Emsan Fastcook düdüklü tenecere için tavsiye edilen satış fiyatı : 239 TL

pus