En büyük emlak fuarı Antalya'da

En büyük emlak fuarı Antalya'da En büyük emlak fuarı Antalya'da

Turizm, sanayi ve ticaret yapısıyla Türkiye ekonomisinde önemli bir yere sahip olan Antalya'da 8-11 Mayıs'ta Türkiye'nin en büyük gayrimenkul yatırım, işletme ve finans hizmetleri buluşması yapılacak.

Uluslararası Emlak Yatırımcıları ve Acenteleri, Residence ve Lüks Villa Projeleri, Akıllı Binalar, A ve B Sınıfı Konut Projeleri, İnşaat ve İş Makineleri, Prefabrik, Çelik Yapılar ve Elemanları, Arsa Ofisleri, Peyzaj Firmaları, Rekreasyon ve Spor Tesisleri, Toplu Konutlar ve Kooperatifler, Proje ve Maket Firmaları, Yapı Teknolojileri ve Sistemleri, Bina ve İşyeri Hizmetleri gibi inşaat ana ve yan sektör ürünlerinin sergileneceği ve satışlarının yapılacağı "Akdeniz Emlak Arenası 2008" II. Uluslararası Gayrimenkul Yatırım, İşletme Ve Finans Hizmetleri Fuarı adı altında 08-11 Mayıs 2008 tarihleri arasında Antalya Expo Center Fuar Alanı'nda organize edilecek.

Fuara destek veren kuruluşlar arasında; T.C. Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ), Emlakkonut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı, Uluslararası Emlak Federasyonu (FIABCI),  Merkez Avrupa Emlak Birlikleri Ağı (CEREAN), Antalya Büyükşehir Belediyesi, Antalya Ticaret ve Sanayi Odası ve Antalya Esnaf ve Sanatkarlar Odası başta olmak üzere Türkiye Mimarlar Odası Antalya Şubesi, Antalya Sanayi ve İşadamları Derneği, Antalya Girişimci İşadamları Derneği ve Antalya Tanıtım Vakfı bulunuyor. Akdeniz Emlak Arenası 2008 Fuarı'nın misyonu; ülke genelinde tüm sektör profesyonellerini Antalya'da buluşturmak, sektörün tüm Türkiye ve bölgedeki potansiyelini arttırmak, yeni iş bağlantıları ve mevcut stoklar ile yeni projelerin satışı için platform oluşması.

En büyük emlak fuarı

"Emlak Arenası 2008" fuarı katılımcı profili ve 2500 - 3000 kişi arasında değişen yabancı yatırımcı ve potansiyel alıcılardan oluşan davetli sayısıyla olduğu kadar, toplam 40 bin metrekare kapalı ve açık alanıyla, ülkemizde düzenlenen en büyük Emlak Fuarı olma özelliğini de taşıyor.

Ifeks Uluslararası Fuar Organizasyonları Merkezi A.Ş. ve Arena Uluslararası Fuarcılık Ltd. Şti. tarafından organize edilen "Emlak Arenası 2008"  sektöre yön veren yurtiçi yurtdışı davetlileri, her yıl artmakta olan katılımcı ve ziyaretçi potansiyeliyle, son yıllarda ülkemizde büyük bir ivme kazanan inşaat sektörü için önemli bir yere sahip olma yolunda ilerliyor.