07 / 12 / 2022

En iyi 10 kripto para belli oldu! Bitcoin listede yok!

En iyi 10 kripto para belli oldu! Bitcoin listede yok!

Ethereum şu anda en aktif olarak geliştirilen kripto para birimidir. Polkadot  2. sırada! Peki, sıralamanın geri kalanında  kripto paralar yer alıyor?Kripto endüstrisi ayı piyasasında gezinirken, birkaç proje kendi blok zincirlerinde geliştirme faaliyetlerini teşvik eden koşullardan etkilenmemiş görünüyor. Özellikle bazı projeler toplumun ihtiyaçlarını karşılamada öne çıkıyor. 

Geliştirme Etkinliğine göre en iyi 10 kripto projesi Açıklandı! En iyi bitcoin değil! 

Analitik platformu Blockchain  Santiment tarafından 22 Ağustos'ta sağlanan verilere göre, özellikle Ethereum (ETH), özellikle Ethereum (ETH),  401'de son 30 gün içinde en fazla geliştirme etkinliğine sahip projeler arasında ilk zirvede yer alıypr.
Sorumluluk Reddi Beyanı: Emlakkulisi.com’da yer alan haberler ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Emlakkulisi.com herhangi bir emtia veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez. Emlakkulisi.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Emlakkulisi.com'da yer alan haber ve makalelerin editörleri yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, haberlerdeki emtia, şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.
Geri Dön