Erciş'te Simit Sarayı hizmete açıldı!

Erciş'te Simit Sarayı hizmete açıldı! Erciş'te Simit Sarayı hizmete açıldı!

Vanyolu Caddesi üzerinde hizmet verecek olan Simit Sarayı isimli işyerinin açılışını Erciş Kaymakamı Barboros Baran, Erciş Belediye Başkanı Zülfükar Arapoğlu ile Erciş Ticaret Odası Başkanı İzzet Yağar birlikte yaptı...Van’ın Erciş ilçesinde Simit Sarayı isimli işyeri düzenlenen törenle hizmete açıldı.


Vanyolu Caddesi üzerinde hizmet verecek olan Simit Sarayı isimli işyerinin açılışını Erciş Kaymakamı Barboros Baran, Erciş Belediye Başkanı Zülfükar Arapoğlu ile Erciş Ticaret Odası Başkanı İzzet Yağar birlikte yaptı. Açılış törenini öncesi İlçe Müftüsü Ziya Albayrak tarafından dua yapıldı. Daha sonra bir konuşma yapan Erciş Kaymakamı Barboros Baran, ilçede bir hafta içinde 6 yeni işyerini hizmete açılmasının kendisini mutlu ettiğini belirterek, “Erciş her geçen gün normalleşmesi, eski günlerine tekrar dönmesi bizleri mutlu etmektedir. İşyeri Erciş’e ve sahiplerine hayırlı uğurlu olsun” dedi.


Konuşmaların ardından, işyerinin açılış kurdelesi Kaymakam Baran, Belediye Başkanı Arapoğlu ile Ticaret Odası Başkanı Yağar tarafından birlikte kesilerek hizmete açıldı.


Van Sesi Gazetesi