Erdek Grand View'de 123 bin 150 TL'ye!

Erdek Grand View'de 123 bin 150 TL'ye!Erdek Grand View'de 96 ile 100 metrekare olan dairelerin fiyatı 77 bin 600 TL ile 123 bin 150 TL arasında değişiyor


U Mimarlık İnşaat A.Ş. tarafından Balıkesir Erdek'de yapılan Grand View Yaşam Konutları, 6 katlı 8 blokta 2 değişik tipte toplam 144 daire 32 dubleks konuttan oluşuyor. 

Grand View'de 96 ile 100 metrekare olan dairelerin fiyatı 77 bin 600 TL ile 123 bin 150 TL arasında değişiyor.

Erdek'in yeni yaşam merkezi olmaya hazırlanan site mükemmel konumu itibari ile dairelerin büyük bir kısmı deniz manzaralı. Tamamı beyaz eşyalı, mutfak ve banyo dolapları daireye göre özel dizayn edilmiş. Daire içerinde özel dizayn edilmiş uyumlu dolap ve aksesurlarda mevcut. 

Erdek'in yeni yaşam merkezi olmaya hazırlanan Grand View'da dairelerin büyük bir kısmı deniz manzaralı. Tamamı beyaz eşyalı, mutfak ve banyo dolapları daireye göre özel dizayn edilmiş. Daire içerinde özel dizayn edilmiş uyumlu dolap ve aksesuarlarda mevcut. 

Erdek'e, İstanbul Anadolu Yakasında Bostancı ve Avrupa Yakası Yenikapı' dan Deniz otobüsü ile yaklaşık 2,5 saatte ulaşım mümkün. Bozulmamış doğası ve denizi ile şirin bir tatil beldesi olan Erdek ulaşım kolaylığı açısından  hafta sonu kaçamağı, yaz tatili yada sürekli oturmak isteyenler için tercih ediliyor.

Proje yüzde 40 yeşil alan olarak planlanmış,  3 cephesi denize diğeri ise geniş ve bozulmayacak tepelerdeki zeytin ağaçlarına bakıyor. Deniz, dağ ve aydınlık olmasına önem verilen yazlık projede inşaat kalitesi ön planda tutulmuş.

11 bin 877 metrekare arsa üzerinde 23 bin metrekare inşaat alanına sahip olan projede inşaat 2009 yılında başladı. Erdek Grand View'da teslimlerin ise 2011'de yapılması planlanıyor.

Erdek Grand View'da tenis kortu, basketbol sahası, yürüyüş parkuru, yüzme havuzu gibi sosyal donatılar yer alıyor.

0216 455 08 08

www.au.com.tr
grandview@au.com.tr

Ebru DUMAN/Emlakkulisi.com

YASAL UYARI : Haber sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayın yapmaktadır. Sitemizde yayınlanan haber ve fotoğraflar, ilgili sayfamıza link verilmek koşuluyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda art niyetli kişi ve/veya kuruluşlar ile ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.