19 / 08 / 2022

Eryaman Göksupark'ta yaşam başladı!

Eryaman Göksupark'ta yaşam başladı!

OYAK İnşaat imzasıyla Ankara Eryaman’da inşa edilen toplam 1.876 konutluk Göksupark projesinde yaşam başladı.Ankara’nın değeri en çok artan Eryaman ilçesinde inşa edilen OYAK Göksupark Konutları, pandemi süreci karşısında OYAK İnşaat güvencesiyle 32 ayda tamamlanıp söylenilen tarihte sahiplerine teslim edildi. Öncelikle OYAK üyelerinin konut ihtiyaçlarının karşılanması amacıyla uygun fiyat ve ödeme koşullarıyla başlanılan proje, 1+1’den 4+1’e kadar farklı kat planlarına sahip 1.876 konuttan meydana geliyor. 

OYAK Göksupark, 38 bin metrekareyi aşkın peyzaj alanı, doğa içinde yaşamın konforu ve mimari incelikleri ile ayrıcalıklı bir yaşam fırsatı sunuyor. Ankara’da modern yaşamın tabiatın renkleriyle hayata geçirilen OYAK Göksupark, yeşil ile maviyi buluşturan gözde yaşam alanı Göksu Parkı’nın hemen yanı başında yeni başlangıçların ev sahibi oluyor.

Otobüs ve metro durakları dışında eğitim kurumlarına, hastaneye, alışveriş merkezine yakınlık avantajı olan proje, fitness merkezi, kapalı yüzme havuzu, yürüyüş yolları, çocuk oyun ve etkinlik alanları ile OYAK farkını ortaya çıkarıyor. 

www.oyakgoksupark.com