Park Mozaik B Blok’ta yaşam başladı!

Park Mozaik B Blok’ta yaşam başladı!

Gayrimenkul sektöründe 50 senelik tecrübeleri ile güvenin sembolleri olan  TEPE ve MESA’nın ortak imzasını taşıyan Park MOZAİK projesi B Blok'ta yaşam başladı.Başkent  Ankara  Yaşamkent’te TEPE ve MESA ortaklığıyla hayata geçirilen ve Ankara’nın Leed Gold Sertifikasına sahip ilk konut projesi  olan Park Mozaik projesinde yaşam tüm güzelliğiyle sürüyor. 

Projenin 1. etabını meydana getiren yatay bloklar ve C bloktan sonra A bloğun da teslim edilmesiyle projede yaşam başlamıştı. Ekim ayı sonu itibariyle de B Blok'un inşaatı tamamlanarak yeni sakinlerine teslim edildi. 24 kattan meydana gelen blokta toplamda 148 konut bulunuyor. Daire sakinlerine özel açık-kapalı otopark ve biri yük taşımak için toplamda 4 asansöre yer verilen blokta daire tipleri ise 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon, 4 oda 1 salon ve 5 oda 1 salon dublekslerden oluşuyor.

İnsanı ve yaşam kalitesini önceliklerinde ilk sıraya oturtan Ankara Park Mozaik projesi, başkentin yatırım değeri sürekli artan bölgesi Yaşamkent’te yer alıyor. Her beklentiye ve zevke uygun mimari, sosyal yaşam ve peyzaj çeşitliliğini bir mozaik gibi bir araya getiren Park MOZAİK projesi toplam 75 bin metrekarelik geniş bir arazi üzerinde yükseliyor. Türkiye’de inşaat sektörünün öncü ve güvenilir iki büyük firması olan TEPE ile MESA ortaklığının güçlü yapısı ve iki inşaat devinin deneyimi, Park MOZAİK’i seçenlere yüksek yaşam standartları ile beraber kazandıran, sağlam ve güvenilir bir yatırım yapma şansı da veriyor.

Park MOZAİK, 2 oda 1 salondan, 6 oda 1 salona kadar uzanan geniş bir yelpazede sunduğu yaşam olanaklarıyla Ankaralıların büyük ilgisini görüyor. Park Mozaik projesi, özgün peyzajı, masmavi göleti, özel temalı 9 meydanı, avluları, mozaik yolları, spor alanları, hobi odaları ve farklı zevklere hitap eden tüm çeşitliliği ile yaşamı, mutluluğun da renklerine boyuyor. Projede ayrıca 1 adet kapalı yetişkin yüzme havuzu, 1 adet çocuk yüzme havuzu, fitness, jimnastik salonu, saunadan meydana gelen sosyal tesis de mevcut.

Fark yaratan 9 ayrı tematik meydan 

Bir mahalle dokusu meydana getirecek biçimde tasarlanan Ankara Park MOZAİK ailelere, komşularıyla birlikte keyifli vakit geçirebilecekleri ortak yaşam alanları sunuyor. Bölgenin yeni referans çizgisini oluşturan Park Mozaik'te, toplam 50 bin metrekare büyüklüğe ulaşan tam 9 ayrı tematik meydan mevcut. Park MOZAİK’e adım atanları girişte muhteşem bir Yaşam Meydanı karşılıyor. Park Mozaik Yaşam Meydanı’nı, maket yelkenlerin yüzdürülebileceği dev süs havuzu ve oyun parkının çok ötesinde, çocuklara özel tasarlanmış Macera Adası çevreliyor.  Meydanın bitiminde de amfi tiyatro olarak da kullanılabilecek sanat merpenleri mevcut. Canlı Meydan, piknik, şenlik mekanı ve yazlık sinema olarak kullanılabilecek olan dev bir yeşil alana da ev sahipliği yapıyor. 

Projenin merkezinde yer alan ve her biri farklı konseptlere göre düzenlenen Binbir Dilek Meydanı, Aromatik Meydan, Okuma Meydanı, Mistik Meydan ve Mozaikli Yol ise Park MOZAİK sakinlerinin renkli, huzurlu ve keyifli buluşma noktalarını meydana getiriyor. Park Mozaik; bünyesindeki nefis bir göletle birlikte Ankara’da huzurlu ev hayatının vazgeçilmezi de oluyor. 

Park MOZAİK projesi, elverişli konumu ile de şehrin tüm olanaklarından kolayca faydalanabilme imkanı sağlıyor. Bölgesindeki özel okul, devlet okulu ve hastanelere birkaç dakika mesafede bulunan Park MOZAİK projesinde, metro ve yeni yapılan anayollarla da kent merkezine kolayca ulaşmak mümkün. 

Ankara'nın Leed Gold Sertifikası sahibi ilk ve tek projesi


Üstün nitelikleri ile yaşam standartlarını yeni zirvesine taşıyan projenin en dikkat çeken özelliklerinden biri de; gelişmiş ülkelerdeki büyük projelerin aldığı Leed Gold sertifikasına sahip olması. Leed Gold sertifikası sahibi olmak için, projenin en başından itibaren sertifika kriterlerine göre tasarlanması ve inşa edilmesi gerekli. Leed Gold sertifikası; konut projesinin çevreciliğini, tasarımdaki gelişimini, kalitesini ve güvenini de tescil ediyor. TEPE, MESA birlikteliğiyle kalite ve güveni bünyesinde bir araya getiren Ankara Park MOZAİK projesinin Leed Gold sertifikasına sahip olması, projenin kalitesi ve güveni için bir anlamda çift tescil anlamı da taşıyor. Park MOZAİK, bu önemli uluslararası sertifikayı alan Ankara’nın ilk ve tek konut projesi olma özelliğine sahip.


Web: http://www.parkmozaik.com.tr/