Erzurum Büyükşehir'den 316.8 milyon TL'ye satılık 87 arsa!

Erzurum Büyükşehir'den 316.8 milyon TL'ye satılık 87 arsa! Erzurum Büyükşehir'den 316.8 milyon TL'ye satılık 87 arsa!

Erzurum Büyükşehir Belediyesi, Yakutiye ve Palandöken ilçelerinde yer alan 87 arsayı satıyor. İhale 25 Ekim'de yapılacak..


Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanlığı Yakutiye ve Palandöken ilçelerinde yer alan 87 arsayı ihale ile satışa sunuyor. Toplam muhammen bedeli 316 milyon 828 bin 293,1 lira olarak belirlenen arsaların satış ihalesi 25 Ekim'de gerçekleşecek.

ARSA SATILACAKTIR

Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanlığından:

Mülkiyeti Erzurum Büyükşehir Belediyesine ait aşağıda mahalle, ada, parsel, mesahası ve niteliği açık şekilde belirtilen arsaların satış ihalesi 25 Ekim 2018 Perşembe günü saat 14:00'da 2886 sayılı Devlet İhale Kanununun 35/a maddesine istinaden Kapalı Teklif usulü ile Büyükşehir Encümen salonunda yapılacaktır.

Söz konusu arsaların tahmşn edilen (muhammen) satış bedelleri aşağıda belirtilmiştir.

Yakutiye İlçesi İstasyon Mahallesinde bulunan arsalar

Palandölen İlçesi Solakzade Mahallesinde bulunan arsalar

Palandölen İlçesi Osmangazi Mahallesinde bulunan arsalar

Palandöken İlçesi Kazım Yurdalan Mahallesinde bulunan arsalar

Yakutiye İlçesi Kuloğlu Mahallesinde bulunan arsalar

Yakutiye İlçesi Hasanbasri Mahallesinde bulunan arsalar

Arsaların satış bedelinin yüzde 50'si ve satış sözleşme masraflarının tamamı peşin, satış bedelinin kalan yüzde 50'si ise 20 ay eşit taksit ile ödemesi yapılacaktır. Peşin satışlarda indirim yapılmayacaktır.

İhale zarflarını aşağıda ve şartnamesinde istenilen belgeler ile birlikte sırasına uygun olarak hazırlanarak kapalı zarf içerisinde ihale komisyonuna iletilmek üzere Emlak ve İstimlak Daire Başkanlığı Emlak Şube Müdürlüğüne 25/10/2018 Perşembe günü saat 13:42'e kadar teslim edilebilir.