Esenyurt Gülpark Yaşam iletişim!

Esenyurt Gülpark Yaşam iletişim!


Firma: Gül Yapı

Proje: Gül Park Yaşam


Esenyurt Gülpark Yaşam iletişim bilgileri kapsamında telefon numarası 0212 852 04 04 olarak belirlendi. Esenyurt Gül Park Yaşam projesinin 2016 yılında teslim edilmesi öngörülüyor.


Esenyurt  Gül Park Yaşam  projesi  Gül Yapı  imzasıyla inşa ediliyor.


Metrobüse ve hastaneye 5 dakika, AVM, Tem ve okula 1 dakika uzaklıkta yer alan Gülpark Yaşam Evleri 35 bin metrekare arsa alanı üzerinde hayata geçiriliyor.


Daire tiplerinin stüdyo,1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon ve 3 oda 1 salon olarak tasarlandığı Esenyurt GülPark Yaşam 564 adet konuttan oluşuyor.


Gülpark Yaşam Esenyurt’ta 2 oda 1 salon dairelerin fiyatları 274 bin TL’den başlıyor. Projede 60 ay 0 faiz avantajı sunuluyor.Esenyurt Gülpark Yaşam iletişim bilgileri kapsamında telefon numarası 0212 852 04 04 olarak belirlendi. 


Gül Park Yaşam ’da açık yüzme havuzları,kapalı yüzme havuzu,süs havuzları, fitness merkezi,spa,plates-yoga alanı,çocuk oyun alanları,tırmanma duvarı,su ve bitki duvarları, basketbol sahası ve voleybol sahası, yürüyüş-koşu parkurları, oyun salonu,çocuk kulübü,restoran ve kafeler,nargile-çay bahçeleri,mağazalar, kameralı güvenlik sistemi,residence hizmetleri,toplantı ve konferans salonu gibi sosyal yaşam alanları bulunuyor.


Gül Park Yaşam adres:

Güzelyurt Mahallesi, Orhan Gazi Caddesi No: 5 Esenyurt / İstanbul


Gülpark Yaşam iletişim bilgileri

Telefon: 0212 852 04 04

Web adresi: http://gulparkyasam.com.tr

Pınar DOĞAN/Emlakkulisi.com


projeye sor