Esenyurt Life in Vera Konutları'nda 113 bin TL'ye 72 metrekare!

Esenyurt Life in Vera Konutları'nda 113 bin TL'ye 72 metrekare!

Vera Group, Esenyurtun Haramidere bölgesinde 1056 konutluk Life in Vera (Sonsuzluktaki Hayat) projesine start verdi.  Deniz manzaralı teras dairelerin de bulunduğu projede fiyatlar 63 bin liradan başlıyorVera Group, Esenyurtun Haramidere bölgesinde 1056 konutluk Life in Vera (Sonsuzluktaki Hayat) projesine start verdi.  Deniz manzaralı teras dairelerin de bulunduğu projede fiyatlar 63 bin liradan başlıyor. 150 milyon lira büyüklüğündeki proje, tam bir rezidans keyfi vaat ediyor.

Life in Vera'da 43-44-46-47 metrekare 1+0 dairelerin fiyatları 69 bin TL ile 101 bin TL, 72 metrekare 1+1 dairelerin fiyatları 113 bin TL ile 146 bin TL ve 107-111 metrekare 2+1 dairelerin fiyatları 163 bin TL ile 215 bin TL arasında farklılık gösteriyor.

Projeden konut sahibi olmak için yüzde 25 peşinat ödeniyor. Geri kalan miktar 50 aya kadar 0 faiz oranı ile taksitlendiriliyor.

Toplu konut projelerindeki ortaklıklarıyla bugüne kadar binlerce konutun inşaatını gerçekleştiren Vera Groupun, son yıllarda girdiği markalı lüks konut projeleri alanında son durağı İstanbul Esenyurt oldu.

Sunduğu olanaklar ve standartlarıyla Esenyurt'a adeta Avrupa'yı getiren Life in Vera, 3 blokta, 1056 rezidans ile çatı dubleksi dairelerden oluşuyor. Daire fiyatlarının 63 bin ile 410 bin lira arasında değiştiği projede 1+0, 1+1, 2+1 ve 3+1 daire seçenekleri bulunuyor. Teraslı dairelerin satışı ikinci etapta gerçekleştirilecek. Zemin etüdü ve fore kazık çalışmaları İstanbul Üniversitesiden Prof. Dr. Süleyman Dalgıç rehberliğinde bir ekip tarafından gerçekleştiriyor.

Projenin tanıtım toplantısı, 1 Aralık 2011 Perşembe günü İstanbul Maslak Sheraton Otelde yapıldı. Toplantıya Life in Vera Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Sağlamın yanı sıra, Life in Vera Yönetim Kurulu Üyeleri Ali İhsan Koç, Ömer Faruk Karabulut, Vahit Şafak, Osman Turan, Proje Müdürü Zafer Kırbıyık, Satış ve Paz. Müdürü Eyyüp  Albayrak da katıldı.

Yönetim şirketi ve kurumsal kiralama ile ilgili çalışmalar sürüyor.

Toplantıda proje hakkında bilgi veren Süleyman Sağlam, 150 milyon lira büyüklüğe sahip Life in Vera'da satışlara kısa bir süre önce başlandığını, Türk hamamından cep sinemasına, kreşten yüzme havuzlarına, fitness salonlarından resepsiyon hizmetlerine kadar projenin gerçek bir rezidans kalitesinde olduğunu söyledi. Sağlam, otel konseptinde rezidans hizmetlerinin verilebilmesi için yönetim şirketinin de çalışmalarına başlandığını ifade etti.

Life in Vera Muhteşem Lokasyonuyla Öne Çıkıyor

Hafriyatına başlanan proje, Esenyurt'un en hızlı gelişme ve değerlenmeye açık noktasında E5 ile TEM bağlantı yolunda, Torium AVM ile metrobüs ve otobüs duraklarına yürüyüş mesafesinde konumlanıyor. Arsanın, yaklaşık 300 ortaklı iki sivil toplum örgütünden kat karşılığı alındığını belirten Sağlam, gelişime açık bölgede yakın zamanda kaymakamlık ve belediye binası ile tüm kamu binalarının bir meydanda toplanacağını açıkladı. Projenin sosyal zenginliğine dikkat çeken Sağlam, güvenlik, spor alanları, resepsiyon hizmetleri, yürüyüş yolları, ortak sohbet alanları ve konfor dolu yaşamı ile bu rezidans projesinin avantajlarını dile getirdi.

10 bin konut inşa ediliyor

Süleyman Sağlam sözlerini şöyle sürdürdü: "Haramidere diye bahsi geçen bölgede halen inşaatı süren yaklaşık 10 bin konut var. Bu konutların hepsi bittiğinde burası yatırımın parlayan yıldızı olacak. Biz bin konutluk projemizle bölgede önemli bir yer ediniyoruz.  Üstelik inşaat ve hizmet kalitesinin yanı sıra ulaşımı kolay lokasyon da hesaba katıldığında cazip bir fiyatla lansmana çıkıyoruz. Elbette konut teslimine kadar fiyatlar olması gereken noktalara çıkacak."

http://www.lifeinvera.com/

Mail: info@lifeinvera.com.tr

Tel: 0212 607 1 607


Zeynep Karabag/Emlakkulisi.com