Esenyurt Meydan Ardıçlı ödeme koşulları!

Esenyurt Meydan Ardıçlı ödeme koşulları! Esenyurt Meydan Ardıçlı ödeme koşulları!

Firma: Özyurtlar İnşaat

Proje: Meydan Ardıçlı

Esenyurt Meydan Ardıçlı ödeme koşulları kapsamda 60 aya kadar firma finansmanı sağlanabiliyor. Proje Özyurtlar Holding ve Bahaş Holding ortaklığıyla yükseliyor...Büyüklükleri 41 ila 228 metrekare arasında değişen 1+0, 1+1, 2+1, 3,5+1 ve 4,5+1 daire alternatifleri sunulan  Meydan Ardıçlı  projesi İstanbul Esenyurt'ta hayata geçirildi. 


Meydan Ardıçlı Konutları 545 milyon TL yatırım bedeliyle inşa ediliyor. Konut-rezidans blokları ve alışveriş  merkezi olarak planlanan Meydan Ardıçlı projesi toplam 1.683 daire ve 121 adet ticari alandan oluşuyor.


Meydan Ardıçlı Konutları Özyurtlar Holding ve Bahaş Holding tarafından inşa ediliyor. Projedeki  ticari alanların büyüklükleri ise 35 ila bin 122 metrekare arasında değişiyor. 


27 blok olarak yükselen meydan Ardıçlı Esenyurt projesi 230 bin metrekare kapalı alana sahip. Proje 67 bin metrekare alan üzerine inşa ediliyor. 


Meydan Ardıçlı Evleri ortak alanlarında, sauna, fitness, yüzme havuzu, spor alanı, çocuk oyun alanı, otopark gibi olanaklar da yer alacak.


Esenyurt Meydan Ardıçlı ödeme koşulları!


Lansmana özel ödeme ve fiyat avantajı bulunan Meydan Ardıçlı projesinde 60 aya kadar firma bünyesinde vade olanağı mevcut. Ödeme kampanyası 15 Ekim'de sona erecek olan Meydan Ardıçlı projesinde peşin ödemelerde ekstra yüzde 10 indirim sağlanıyor. 


Meydan Ardıçlı Rezidans fiyat tablosu kapsamında dairelerin metrekare birim fiyatları 3 bin TL ila 4 bin TL arasında değişiyor. Projedeki daireler 2019 yılında teslim edilecek. 


Tel : 0850 460 90 70  

Web: http://meydanardicli.com.tr 

Gizem Yılmaz/Emlakkulisi.comprojeye sor