02 / 02 / 2023

Eşi vefat eden kadınlara konut desteği resmen başladı! Son dakika!

Eşi vefat eden kadınlara konut desteği resmen başladı! Son dakika!

Eşi vefat eden kadınlara konut desteği resmen başladı!. Aktarılan son dakika detaylarına göre, Sivas'ta eşi vefat etmiş, 18 yaş altında en az üç çocuklu 12 kadına konut inşa edilecek.Eşi vefat eden kadınlara konut desteği resmen başladı!. Aktarılan son dakika detaylarına göre, Sivas'ta eşi vefat etmiş, 18 yaş altında en az üç çocuklu 12 kadına konut inşa edilecek.

Sivas Valiliği tarafından konuyla ilgili olarak yapılan son dakika açıklamasına göre, valilik himayelerinde, Sivas Belediyesi ile Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı arasında kent merkezinde ikamet eden eşi yaşamını yitirmiş kadınlara yönelik "Konut Destek Programı" kapsamında toplamda tam 12 sosyal konutun yapımına ilişkin protokol imza töreni gerçekleştirildi.

Konu ile ilgili olarak verilen detaylara göre, Sivas Valisi Yılmaz Şimşek, Valilikteki törende yaptığı konuşmada, 12 konutun inşaatını üstelenecek olan Sivas Belediyesine katkılarından dolayı teşekkürlerini sundu.

Eşi vefat eden kadınlara konut desteği resmen başladı! Son dakika!

Eşi vefat eden kadınlara konut desteği resmen başladı... Aktarılan son dakika detaylarına göre, Sivas'ta eşi vefat etmiş, 18 yaş altında en az üç çocuklu 12 kadına konut inşa edilecek... İşte detaylar...
Geri Dön