14 / 08 / 2022

Eston Deniz ve Eston Şehir'de 'Komşu Paketleri' kampanyası! 157 bin TL'ye!

Eston Deniz ve Eston Şehir'de 'Komşu Paketleri' kampanyası! 157 bin TL'ye!

Eston Yapı Şubat ayında Eston'dan ev sahibi olmak isteyenler için çok özel “Komşu Paketleri” sunuyorESTON Yapı, Şubat-Mart aylarında “Komşu Paketleri” ile Eston Deniz ve Eston Şehir projelerinden; sevdikleriyle birlikte 3 ev alanlara yüzde 16, 4 ev alanlara yüzde 19, 5 ev alanlara ise yüzde 22 indirim imkânı sağlıyor! Şubat'ta başlayan olan Eston Yapı'nın bu çok özel “Komşu Paketleri” kampanyası farklı ödeme koşulları seçenekleriyle bir Eston dünyası yaratmayı hedefliyor.

Eston Yapı Şubat ayında Eston'dan ev sahibi olmak isteyenler için çok özel “Komşu Paketleri” sunuyor.  Şubat ayında Eston projelerinden birlikte 3 ev alanlar yüzde 16, 4 ev alanlar yüzde 19, 5 ev alanlar ise tam yüzde 22 indirim fırsatı elde ederken, aynı zamanda Eston'da yaşamın birlikte tadını çıkarma şansını yakalıyorlar.

Eston Yapı Pazarlama Müdürü Banu Akyıl “Sektörel araştırmalar ve müşterilerimizden elde ettiğimiz geri bildirimler sonunda gördük ki, ev satın alma kararında en etkili faktörlerden biri de aile, dost ve arkadaşlarımıza yakın olma isteği. Özellikle tercihini “şehrin eski yerleşim yerleri” dışındaki yeni bölgelerde oturmaktan yana kullananlarda bu ihtiyaç daha da artıyor. Hem sosyal çevremizle bir arada olup hayatın keyfini paylaşmak, hem de acil bir durum olduğunda ailemize, sevdiklerimize hemen ulaşmak istiyoruz.  İşte bu “birlikte ve yakın olma” ihtiyacından yola çıkarak müşterilerimiz için çok özel bir teklif hazırladık: Eston Komşu Paketleri. Bu paketlerde sektör ortalamasının çok üstünde indirimler sunarak “hayat paylaştıkça güzeldir” felsefesini benimseyen herkese Eston'da sevdikleriyle birlikte yaşama şansını vermek istedik.” diyor.

Eston Şehir, geniş bahçeli evleri ve en fazla 4 katlı apartman daire seçenekleri, güvenlik, düzenli yapılaşma, spor olanakları ve sosyal donatıları çağdaş yaşam alanlarıyla ön plana çıkıyor. Eston Şehir'de her kısım kendine özgü yönetimi ve güvenliği ile bağımsız olarak yönetiliyor. Eston Şehir, konumu itibariyle Bahçeşehir'deki çağdaş yaşam alanlarına komşu, büyük alışveriş ve ticaret merkezlerine yakın olması, sosyal hayatın içinde, ulaşımı kolay ve ferah bir ortamda bulunmasıyla önemli bir avantaja sahip. Her biri kendi özel bahçesine açılan 162 metrekareden başlayan farklı tiplerdeki büyük bahçeli evler, 416 bin TL'den başlayan fiyatlarla; 1+1, 2+1, 3+1 dairelerden oluşan yeşillikler içinde en fazla 4 katlı apartman daireleri 157 bin TL'den başlayan fiyatlarla sunuluyor. Misafiri bol olan kalabalık aileler, kapalı havuzlu, bahçeli büyük G tiplerine 460 bin TL den başlayan fiyatlarla sahip olabiliyor.

Eston Deniz 1,5 milyon metrekarelik alanda toplam 5 bin 350 konuttan oluşuyor. Projede 8 farklı kısımdan oluşan konutların yanı sıra, 1,5 kilometrelik sahil şeridi ile 500'ün üzerinde yat kapasiteli bir marina da bulunuyor. Eston Deniz projesinde, her kısmın yönetimi ve güvenliği, birbirinden bağımsız olarak yürütülüyor. Proje içerisindeki her kısmın kendine ait özel sosyal tesisi bulunuyor. Sosyal tesisin yanı sıra kısımlar içerisindeki farklı etaplarda açık yüzme havuzlarından faydalanmak da mümkün.  Projede geniş aileler için 186 m2'den başlayan ikiz villalar, dubleks villalar, 176 m2'den başlayan katlı villalar bulunuyor. Misafiri seven, kalabalık aileler, kendilerine özel bahçelerinde komşuları ile keyifli yemekler yerken, marinadaki tekneleri ile geziye çıkabiliyor, çocukları ile birlikte su sporlarından faydalanabiliyor… Dostlarımdan ayrılamam diyenler ikiz villalara 574 bin TL'den başlayan fiyatlara sahip olurken, bahçesinde kendi bitkisini yetiştirmek isteyenler 430 bin TL den başlayan fiyatlarla katlı villalara sahip olabiliyor.

Aileleri ve dostları ile birlikte keyifli bir komşuluğun tadını çıkarmak isteyenler için Eston Yapı'nın bu çok özel “Komşu Paketleri” kampanyası; her zevke uygun ev seçenekleri ve her bütçeye uygun ödeme koşulları ile Eston'da birlikte yaşamak isteyenlere büyük bir fırsat sunmuş olacak.

0 212 691 55 01

www.estonsehir.com

[email protected]