Evora İstanbul Tuzla adres bilgileri!

Evora İstanbul Tuzla adres bilgileri!

Firma: Teknik Yapı

Proje: Evora İstanbul

Evora İstanbul Tuzla adres bilgileri kapsamında proje, Aydıntepe Mahallesi, Edebali Caddesi üzerinde yükseliyor. Projede 1+0'dan 4+1'e kadar farklı daire seçeneklerine yer veriliyor.Evora İstanbul Konutları  Teknik Yapı  imzası ile inşa ediliyor. Satışları devam eden projede dairelerin alanları 41 metrekare ile 168 metrekare arasında değişiyor. 


Evora İstanbul Tuzla adres bilgileri kapsamında proje İstanbul Anadolu Yakası Tuzla'da Aydıntepe Mahallesi, Edebali Caddesi üzerinde bulunuyor. Proje 4 bin 979 adet daire ve 100 adet dükkandan oluşuyor. 


Daire fiyatları 166 bin 600 TL'den başlangıç gösteren  Evora İstanbul  Rezidans'ta 36 ay 0 faiz, 48 ay yüzde 0,25 faiz veya 60 ay yüzde 0,39 faiz fırsatı ile ödeme yapılabiliyor. 


Peşinde yüzde 12 indirim imkanı sağlayan Teknik Yapı Evora İstanbul 'da konut tipleri stüdyo, 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon ve 4 oda 1 salon şeklinde tasarlandı. 


Tuzla Evora İstanbul'da oyun parkları, kafeler, özel açık havuzlar, basketbol ve voleybol sahaları, eğitim kurumları, açık ve kapalı otopark, eğitim kurumları, çocuk parkları, mağazalar, yürüyüş alanları gibi sosyal yaşam alanları yer alıyor. 


Evora İstanbul Tuzla adres bilgileri : Aydıntepe Mah. Edebali Cad. No:67 Tuzla -  İstanbul 


Evora İstanbul satış ofisi iletişim

Telefon : 0216 392 41 00

Web Adresi: www.evoraistanbul.com

Özge ÇAKIR/Emlakkulisi.com


projeye sor