Çukurova Balkon

Fatsa Bisiklet Yolu projesinin yüzde 60'ı tamamlandı!

Fatsa Bisiklet Yolu projesinin yüzde 60'ı tamamlandı! Fatsa Bisiklet Yolu projesinin yüzde 60'ı tamamlandı!

Yatırımlarına hız kesmeden devam eden Ordu Büyükşehir Belediyesi, Fatsa Bisiklet Yolu projesinin yüzde 60'ını tamamladı.


Kartal’ın hemen teslim en cazip sitesinde! 364.000 TL’ye ev sahibi olun!


Ordu Büyükşehir Belediyesi tarafından vatandaşlar için farklı spor alanlarına yönelik hazırlanan projeler tek tek inşa ediliyor. Ordu Büyükşehir Belediyesi'nde yer alan habere göre, Fatsa ilçesinde yapımı süren Bisiklet ve Koşu Yolu Projesi’nde çalışmalar aralıksız devam ediyor. Projenin yüzde 60’lık kısmının tamamlandığını söyleyen Büyükşehir Belediye Başkanı Engin Tekintaş, renkli asfalt döşeme ve aydınlatma direklerinin montajının yapılması ile yatırımın hizmete sunulacağını dile getirdi.

PROJENİN YÜZDE 60’I TAMAMLANDI 

Fatsa Bisiklet ve Koşu Yolu Projesi’nde çalışmaların hızla sürdürdüğünü söyleyen Başkan Tekintaş, “Kentimize sporu ve hareket etmeyi teşvik ederken vatandaşlarımızın uzun süre vakit geçirebileceği sosyal alanların inşasını sürdürüyoruz. Altınordu’nun ardından Fatsa ilçemizde de hayata geçireceğimiz projede kazı işleri, dolgu işleri, elektrik hatları döşeme, elektrik direklerinin ankrajları ve beton işleri tamamlanarak çalışma %60 seviyesine getirildi. Renkli asfalt döşeme ve aydınlatma direklerinin montajının yapılmasıyla projeyi kısa sürede halkımızın hizmetine sunacağız” diye konuştu.

 2.70 M GENİŞLİĞİNDE BİSİKLET YOLU VE 3,5 METRE GENİŞLİĞİNDE KOŞU YOLU YAPILACAK 

Projenin 10 bin 580 metrekare alanda uygulanacağını dile getiren Başkan Engin Tekintaş, “Fatsa ilçesi Atatürk Parkı Bisiklet ve Koşu Yolu yapım işi kapsamında 2,5 km uzunluğa sahip olan sahilin 10 bin 580 m2 alanında uygulanacak proje içerisinde, 2.70 m genişliğinde bisiklet yolu ve 3,5 m genişliğinde koşu yolu yapılacak. Proje kapsamında, güzergâhta 5 m yüksekliğinde dekoratif aydınlatma direkleri kullanılarak aydınlatma çalışması da gerçekleşecek” dedi.