Fer Yapı Parima Merter'de hiç peşinatsız bahar kampanyası!

Fer Yapı Parima Merter'de hiç peşinatsız bahar kampanyası!Dekorasyonlu, taşınmaya hazır şekilde hemen teslim ofisleriyle dikkat çeken Parima; 2017 yılında başlayacak ödemeleri ve peşinatsız yüzde 0.75'den başlayan faiz oranları gibi ödeme kolaylıkları


FerYapı'nın Merter E-5 üzerinde bulunan ofis projesi Parima; baharı yeni kampanyasıyla karşılıyor. Dekorasyonlu, taşınmaya hazır şekilde hemen teslim ofisleriyle dikkat çeken Parima; 2017 yılında başlayacak ödemeleri ve peşinatsız yüzde 0.75'den başlayan faiz oranları gibi ödeme kolaylıkları sunuyor.


‘iTower’, ‘İstWest’, ‘Mai Residence’ ve ‘Premier Kampüs Ofis’ projelerine imza atan FerYapı, ticaretin kalbi Merter’de inşasını tamamladığı ‘Parima’da bahara özel bir kampanyayla doğru ofis yatırımı yapma imkanı sunuyor. E-5 üzerinde tarif gerektirmeyecek kadar kolay ulaşılabilir bir lokasyonda, hemen teslim ve dekorasyonlu ofisler sunan FerYapı; yeni kampanyası çerçevesinde peşinatsız, yüzde 0.75'ten başlayan faiz oranlarıyla ofis sahibi olma fırsatı sunuyor. Teslime hazır olan ofislerin ödemeleri ise 2017 yılında başlıyor. 


Ulaşımı kolay, merkezi lokasyonda, E-5'in hemen üzerinde, ferah, konforlu ve erişilebilir bir çalışma ortamına kavuşmak isteyenlerin karşısına cazip ödeme fırsatlarıyla çıkan FerYapı; Parima’yı ‘erken davranın, geç ödeyin’ sloganıyla sunuyor. 


Yaşamın başladığı ‘Parima’; fitness center, cafe lounge, back up office concierge hizmetleri ve 8 ile 18 kişilik olmak üzere iki toplantı odasına sahip. Parima; ofis çalışanlarının günlük ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik planlanan zemin kattaki ticari ünitelere ve her biri 970 m²'den oluşan 16 kat ile toplamda 15.500 m²'lik alana sahip. Her 70 m2 ofis alanı için 1 araçlık otopark kapasitesiyle de park problemini ortadan kaldıran 'Parima', aynı zamanda 2.500 metrekarelik parkıyla da yoğun iş temposu arasında nefes alma imkanı sağlıyor.


Bir ofiste olması gereken tüm olanakları, şehrin merkezinde, çevresine kıyasla en kolay ulaşılabilir lokasyona sahip olması ve sosyal olanakları ile dikkat çeken ‘Parima’, 48 m²’den başlayan ve 1.500 m2 ye varan seçenekleriyle sınırlı sayıda kalan ofisler sahip olduğu balkonlar da ferah bir çalışma ortamı sunuyor. 


Bakırköy Adliyesi'ne ve Atatürk Havalimanı'na yakınlığıyla dikkat çeken, Merter metro ve Cevizlibağ metrobüs duraklarına yürüme mesafesinde olan ‘Parima’; Merter’in en güzel yerinde, E-5 karayoluna hemen bağlanılabilen bir konuma sahip olması sebebiyle ulaşım sorunlarını ortadan kaldırıyor.

Güneyinde Zeytinburnu sahili, kuzeyinde merkezi iş alanı, batısında sanayi bölgesi, doğusunda Tarihi Yarımada'ya komşu konumuyla ‘Parima’, İstanbul’un en değerli bölgelerinin tam ortasında yer alıyor.


Web: http://www.feryapi.com/tr/
Haber Posta Gazetesi'nde şu şekilde yer aldı...


FerYapı'nın Merter E-5 üzerindeki ofis projesi Parima'da yeni kampanya başladı. Dekorasyonlu, hemen teslim ofisler için 2017'de başlayacak ödemeleri ve peşinatsız yüzde 0.75'den başlayan faiz oranları gibi ödeme kolaylıkları sunuluyor. Parima'da yaşam başladı. Posta


Haber Dünya Gazetesi'nde şu şekilde yer aldı


FerYapı'nın Merter E-5 üzerinde bulunan ofis projesi Parima; baharı yeni kampanyasıyla karşılıyor. Dekorasyonlu, taşınmaya hazır şekilde hemen teslim ofisleriyle dikkat çeken Parima; 2017 yılında başlayacak ödemeleri ve peşinatsız yüzde 0.75'den başlayan faiz oranları gibi ödeme kolaylıkları sunuyor. Parima, 48 metrekareden başlayan ve 1.500 metrekareye varan sınırlı sayıda kalan ofisler sahip. 


Dünya
Haber Posta Gazetesi'nde şu şekilde yer aldı...FerYapı, Merter E-5 üzerinde inşa ettiği ofis projesi Parima'da bahar kampanyası başlattı. Kampanyaya göre ödemeler 2017'de başlıyor. Ayrıca peşinatsız yüzde 0.75'den başlayan faiz oranları gibi ödeme kolaylıkları sunuluyor. FerYapı Parima ofisleri, dekorasyonlu bir şekilde hemen teslim ediliyor.


BALKONLU OFİSLER


Parima'da 48 metrekareden 1500 metrekareye kadar ofis seçenekleri var. Ofislerde balkon var. Bakırköy Adliyesi'ne ve Atatürk Havalimanı'na yakınlığıyla dikkat çeken, Merter metro ve Cevizlibağ metrobüs duraklarına yürüme mesafesinde olan 'Parima'; Merter'in E-5 karayoluna hemen bağlanılabilen bir konumunda. 


ARTAŞ'TAN YİNE ERKEN TESLİM 


Artaş İnşaat'in Topkapı'da E-5 Otoyolu'nun bitişiğindeki Avrupa Konutları Kale'de teslimler vaat edilen tarihten 3 ay önce, Nisan'da başladı. Ofislerin metrekaresi 6 bin 451 lira, dükkanlar ise 12 bin 686 liradan başlayan fiyatlarla satılıyor. Avrupa Konutları Kale'de, 8 konut bloğu ve 1 ofis bloğu bulunuyor. 599 dairenin bulunduğu projede daire tipleri 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 olarak çeşitleniyor. Daire büyüklükleri 77 metrekare ve 210 metrekare arasında değişiyor. Dükkanlar 99 ile 1.182 metrekare, ofisler ise 236 ile 1.061 metrekare arasında. Ulaşım açısından büyük avantaja sahip bir lokasyonda bulunan proje, metrobüs ve tramvay duraklarına yürüme mesafesinde. Avrupa Konutları Kale'de; fıtness merkezi, sauna, buhar odası, Türk Hamamı, 2 kapalı yüzme havuzu, açık spor alanları, konutlara ait 1350 araçlık kapalı otopark gibi olanaklar sunuluyor. 
Posta