Fi-Yapı İnönü Stadı'nın sponsoru oldu!

Fi-Yapı İnönü Stadı'nın sponsoru oldu!Fi-Yapı Beşiktaş’ın İnönü Stadı’na sponsor oldu. Bu operasyon için Fi Yapı Beşiktaş’a 8 milyon TL ödeme yaptı. Statta ‘İnönü’ isminin kullanılıp kullanılmayacağı merak konusu…Bundan böyle Beşiktaşlılar’ın stadyumunun adı ‘Fi Yapı Stadyumu’ olacak. ‘İnönü’ adının kullanılıp kullanılmayacağı henüz netlik kazanmadı. Bu operasyon için Fi Yapı Beşiktaş’a 8 milyon TL ödeme yaptı.
 

Tebernüş Kireçci

YASAL UYARI : Haber sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayın yapmaktadır. Sitemizde yayınlanan haber ve fotoğraflar, ilgili sayfamıza link verilmek koşuluyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda art niyetli kişi ve/veya kuruluşlar ile ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.

Konuyla ilgili basında yer alan diğer haberler

İnönü'nün adı artık Fiyapı İnönü Stadyumu

Beşiktaş Kulübü'nün Stadı İnönü Stadyu'mu, artık "Fiyapı İnönü Stadyumu" oldu.


Daha önce Medikal Park stadın ismine sponsor olmak istemiş, çArşı; "Burası İnönü, hastane değil" diyerek sponsorluk görüşmelerini protesto etmiş, Medikal Park'ta sponsorluk görüşmelerinden çekilmişti.

İnönü Stadyumu’nun isim sponsorluğunu elde etmek isteyen Fiyapı, bugün Beşiktaş Yönetimi ile masaya oturdu.

Sabah saatlerinde gerçekleşen ve BJK Asbaşkanı Ertunç Soğancıoğlu, Genel Sekreter Fahrettin Curoğlu, Fiyapı Yönetim Kurulu Başkanı Fikret İnan ve Tepaş Medya Ajans Başkanı Göksel Bozdoğan’ın hazır bulunduğu toplantıda BJK İnönü Stadyumu’nun sponsorluğunun Fiyapı’ya verilmesi görüşüldü. Daha önce İnönü Stadı'na sponsor olmak isteyen Medikal Park'a taraftarın tepkisi sonrası anlaşma yapılamamıştı.

Beşiktaş kulübü bu kez FİYAPI  firması ile ilk sene için 3.5 milyon TL, uzatıldığı taktirde önümüzdeki yıl 3 milyon Dolar karşılığı sözlü anlaşmaya vardı. Her iki tarafın da kısa süre içinde bir araya gelerek sözleşmeyi imzalayacağı öğrenildi.
Hürriyet