Fırat Style Eryaman ‘da 7 yıl vadeyle ofis: 69 bin TL!

 Fırat Style Eryaman ‘da 7 yıl vadeyle ofis: 69 bin TL! Fırat Style Eryaman ‘da 7 yıl vadeyle ofis: 69 bin TL!

Firma: Fırat Tahin Susam Sanayi LTD

Proje: Fırat Life Style

Firma bünyesinde 7 yıla kadar vade imkanı sunulan Fırat Style Life projesinin ofis fiyatları 69 bin liradan başlangıç gösteriyor. Projenin teslimatları Haziran ayında gerçekleşecekAnkara-Eryaman’da hayata geçirilen Fırat Style Life projesi  Fırat Tahin Susam Sanayi LTD  imzası taşıyor. 1+0, 1+1 ve 2+1 tipinde home ofislerin bulunduğu projenin inşaat alanı 22 bin metrekareye yayılıyor. 


Göksu  Fırat Life Style  projesinde 1+1 ofisler 60 metrekare, 2+1 ofisler ise 80 metrekare olarak tasarlandı. Fırat Style Life’da 1+0 homeofisler 69 bin liradan, 1+1 homeofisler 125 bin liradan, 2+1 homeofisler ise 170 bin liradan başlayan fiyatlarla satılıyor. 

  

Eryaman Fırat Style Evleri’nde sunulan ödeme seçeneğine göre 7 yıla kadar vade imkanı yer alıyor. Bunun için ofis bedelinin yarısının peşinat olarak ödendiği projede kalan tutar aynı zamanda teslimde de ödenebiliyor.


Eryaman Fırat Life’ta teslimlerin Haziran ayında başlatılması planlanıyor. Projede sauna, fin hamamı, buhar odası, güvenlik, Türk hamamı, tenis kortu ve futbol sahası bulunuyor.(312) 280 28 28

www.firatlifestyle.com

Gülay ODABAŞI


projeye sor