Folkart Life Bornova'da teslimler 2017'de!

Folkart Life Bornova'da teslimler 2017'de!

Firma: Folkart Yapı

Proje: Folkart Life Bornova


Alternatif daire seçeneklerinin 1+0'dan 4+1'e kadar değiştiği projede teslimlerin Haziran 2017'de yapılması planlanıyor. 25 bin metrekare alan üzerinde yükselen Bornova Folkart Life projesi Folkart Yapı imzası taşıyor.


İzmir'in Bornova İlçesi'nde hayata geçirilen projede daire tipleri stüdyo, 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon ve 4 oda 1 salondan meydana geliyor.  Folkart Yapı  imzasıyla inşa edilen Bornova Folkart Life projesinde daire fiyatları 189 bin TL'den başlangıç gösteriyor. 


2017 yılının Haziran ayında teslimlerin gerçekleşmesi öngörülen projede daire büyüklükleri 46 metrekare ile 211 metrekare arasında farklılaşıyor. 


Konum olarak çevre yoluna 500 metre uzaklıkta, Bornova metro hattına ve Adnan Menderes Havalimanı'na yakın mesafede, Çeşme Otoyolu'na ve İzmir-Aydın Otoyolu'na bağlantısı bulunan proje 25 bin metrekare alan üzerinde yayılıyor. 


Birçok ortak alana sahip projenin içerisinde; SPA ve fitness, yüzme havuzları, kapalı otopark, cafe ve çarşı, açık - kapalı süs havuzu, koşu ve yürüyüş yolu, restoranlar ve çocuk havuzu mevcut.


Ödeme planı kapsamında lansmana özel avantajları bulunan projede yüzde 25 peşinat verildiğinde kalan tutar için banka kredisiyle 120 ay taksit avantajı sağlanıyor. 


Folkart Life Bornova


Bornova Folkart Life adres: Kazımdirik Mah. 364/11 Sok. Bornova/İzmir


Folkart Life Bornova satış ofisi iletişim

Telefon: 444 22 78 

Web: www.folkartlifebornova.com


projeye sor