12 / 08 / 2022

Folkart Towers Bayraklı fiyatları!

Folkart Towers Bayraklı fiyatları!

Firma: Folkart Yapı

Proje: Folkart Towers

Folkart Towers Bayraklı fiyatları 599 bin TL'den başlıyor. Folkart Towers projesi İzmir Bayraklı'da inşa edildi...46 katlı iki bloktan oluşan Folkart Towers projesi 210 daire ve 213 ofisten meydana geliyor.  Folkart Towers  Evleri'nde 1+1, 2+1 ve 3+1 daireler yer alırken, daire genişlikleri 80 metrekare ile 220 metrekare arasında değişiklik gösteriyor.

Folkart Towers projesi İzmir'in Bayraklı ilçesinde Adalet Mahallesi, Manas Bulvarı'nda yükseliyor. 27 bin metrekare arsa alanı üzerine inşa edilen Folkart Towers projesinde daire sahiplerine spor alanları, çocuk oyun alanları, sauna, fitness center, yüzme havuzu gibi olanaklar sunuluyor.     

İkiz kulelerin 18. ve 40. katları arasında, 3.8 m tavan yüksekliği ve eşsiz  İzmir  manzarası ile ferah çalışma alanları yer alıyor. Folkart Towers Ofisleri 60 metrekare ile 1170 metrekare arasında değişen büyüklükte tasarlandı.
   

Folkart Towers Bayraklı fiyatları!

Folkart Towers'ta rezidans fiyatları 599 bin TL'den başlıyor. İzmir Folkart Towers projesinde deniz manzaralı ofislerde 2,95 TL sabit kur avantajı sağlanıyor.

Projede ofis sahiplerine 24 saat temizlik, güvenlik, sağlık, vale parking ve kuru temizleme hizmetleri
sunuluyor. Folkart Towers ödeme planı kapsamında ticari alanlarda peşinat alınmadan, 36 ay vadelendirme yapılabiliyor.    
 

Adres: Manas Bulvarı, Adalet Mahallesi No:37. Bayraklı-İZMİR    
 

Telefon:  444 22 78 
Web adresi: www.folkarttowers.com
Gizem Yılmaz/Emlakkulisi.com


projeye sor