29 / 01 / 2023

Ford ekim ayında Fiesta modeline zam mı yaptı? İşte 5 Ekim 2022 fiyat listesi...

Ford ekim ayında Fiesta modeline zam mı yaptı? İşte 5 Ekim 2022 fiyat listesi...

Amerikan şirketi Ford’un ekim ayı fiyat listesi açıklandı. Fiesta modelinin fiyatı güncellendi mi? İşte, Ford Fiesta'nın 5 Ekim 2022 fiyat listesi…Ford ekim ayında Fiesta modeline zam mı yaptı? İşte 5 Ekim 2022 fiyat listesi...

Amerikalı otomobil devi Ford’un yenilenen küçük tasarımıyla ülkemizde en çok satılan modellerinden olan Fiesta, Türkiye'de iki farklı motorla sunuluyor. Giriş seviyesindeki 75 beygir güç ve 105 newton metre tork üreten 1.1 litre motora sahip Style, 5 ileri manuel şanzımanla geliyor.

Geleceği düşünerek geliştirilen teknolojileri, teknik özellikleri güçlendirerek daha verimli, kişiselleştirilmiş ve keyifli bir sürüş sunan Ford Fiesta, 12,3 inç Dijital Yol Bilgisayarı ve gelişmiş 8 inç dokunmatik ekrandan SYNC Araç İçi Bilgi Eğlence Sistemi keyfinize keyif katıyor.

Gelişmiş EcoBoost Hibrit motor seçeneği, ekonomik yakıt tüketimi ve daha düşük CO2 emisyonuyla dikkat çeken Ford Fiesta, kusursuz sürüş keyfi ve performansıyla rakiplerinin önüne geçiyor.

Öte yandan Ford’un internet sitesinde yer alan fiyat listesinde Amerikan otomobil üreticisinin ekim ayında henüz herhangi bir güncelleme yapmadığı gözlendi.

Peki Ford Fiesta’nın teknik özellikleri neler? İşte, Fiesta’nın özellikleri ve 5 Ekim 2022 fiyat listesi...
Geri Dön