Frekans Mavişehir ne zaman teslim?

Frekans Mavişehir ne zaman teslim? Frekans Mavişehir ne zaman teslim?

Firma: Anka İnşaat

Proje: Frekans Mavişehir

Frekans Mavişehir ev fiyatları 3 milyon liradan başlıyor. Ön talep toplanan projede 3+1 ve 4+1 daireler yer alıyor. Peki Frekans Mavişehir ne zaman teslim edilecek? İşte yanıtı...


İzmir'de 6 bin 200 metrekare alanda hayata geçirilen  Frekans Mavişehir  projesi  Anka İnşaat  imzası ile inşa ediliyor. 24 katlı olarak inşa edilen projede 84 adet daire yer alıyor. 

3 oda 1 salon ve 4 oda 1 salon dairelerin yer aldığı  İzmir  Frekans Mavişehir projesinde 3 oda 1 salon dairelerin büyüklükleri 220 metrekare, 4 oda 1 salon dairelerin büyüklükleri 250 metrekare olarak belirlendi. Projede ayrıca 4 adet dubleks daire bulunuyor. 

Frekans Mavişehir ne zaman teslim?

İnşaat çalışmalarının yıl sonunda başlayacağı Frekans Mavişehir projesinde daire teslimleri 24 ay sonra gerçekleştirilecek. Projede Zemin güçlendirme çalışmaları başladı.

Frekans Mavişehir daire fiyatları 3 milyon TL'den başlıyor. Projede 5 bin metrekare yeşil alan, 3 bin 800 metrekare kapalı otopark bulunuyor. 

Frekans Mavişehir İzmir Evleri'nde 7/24 güvenlik hizmeti, açık ve kapalı yüzme havuzu, fitness, hamam, sauna, peyzaj alanları, çocuk oyun alanı yer alıyor. 

Tel: 0 532 443 91 25

Frekans Mavişehir yıl sonunda satışta! Yeni proje!


projeye sor