FuzulEv, Eskişehir'de şube açtı!

FuzulEv, Eskişehir'de şube açtı!Fuzul Grup bünyesinde faaliyetini sürdüren FuzulEv, büyüme stratejisi kapsamında şube ağını genişletmeye devam ediyor. FuzulEv 50'nci şubesini Eskişehir'de açtı...


Fuzul Grup bünyesinde faaliyetini sürdüren FuzulEv, Türkiye'de 50'nci şubesini Eskişehir'de açarak şubelerine bir yenisini daha ekledi. Anadolu Ajansı'nda yer alan habere göre, FuzulEv Eskişehir’de yeni şubesini bölge halkının hizmetine sundu.

FuzulEv, Eskişehir

FuzulEv Yönetim Kurulu Başkanı Eyüp Akbal konuyla ilgili görüşlerini paylaştı. Akbal, "Ülkemizde vatandaşlarımız ev alırken nakit sıkıntısı yaşıyor. FuzulEv olarak bu noktada devreye girerek geliştirdiğimiz sistem ile insanların ev hayalinin gerçeğe dönüşmesine katkı sağlıyoruz. Kadınların altın gününe benzeyen model ile ev satın almak isteyenler her ay taksit öder gibi ev sahibi olabiliyor. Türkiye'nin her bölgesinde bulunan halkımıza ulaşma hedefiyle Eskişehir’de şube açma kararı aldık. Bu hedefe ulaşmak için her geçen gün daha da büyüyerek halkımıza hizmet vermeyi sürdüreceğiz." açıklamasında bulundu.