Garden Green'de 525 bin TL'ye 4+1 villa!

Garden Green'de 525 bin TL'ye 4+1 villa!

Garden Greende donanım farklılıklarına bağlı olarak Premium ve Exclusive olmak üzere iki çeşit villa seçeneği sunuluyor. Proje kapsamında yer alan Premium tiplerdeki villalar 525 bin TL, Exclusive tiplerdeki villalar 575 bin TLden satışa sunuldu

CZM Yapı tarafından 13 bin 500 metrekare arsa üzerinde inşa edilen Garden Green projesi bir yanında Sapanca Gölü, diğer yanında Kartepe ile eşsiz bir lokasyona sahip olan Kırkpınarda yer alıyor.

4 oda 1 salon 1 hobi odası düzeninde, triplex 23 villadan oluşan projede arsa alanının yüzde 80i yeşil alana ayrıldı. Her villanın kendine ait havuzunun bulunduğu Garden Green, her odanın kendine ait banyosu, Thermowood dış cephe kaplamaları, ahşap sürgülü jaluzileri, modern çizgisi ve göz alan peyzajı ile bulunduğu bölgenin doğal güzelliklerine yakışır şekilde tasarlandı.

1500 metrekarelik sosyal tesisinin içerisinde ise cafe, çocuk oyun parkı, basketbol sahası, tenis kortu, açık yüzme havuzu, sauna, fitness, jakuzi seçenekleri ile zengin aktivite olanaklarını sakinlerinin ayağına getiriyor.

6 bin 400 metrekare inşaat alanına sahip Garden Greende donanım farklılıklarına bağlı olarak Premium ve Exclusive olmak üzere iki çeşit villa seçeneği sunuluyor.

Projede Premium tiplerdeki villalar 525 bin TL, Exclusive tiplerdeki villalar 575 bin TLden satışa sunuldu. Villaların inşa işleri tamamlandı, içerilerinde ise sadece ince işçilikleri sahiplerinin özel taleplerine göre bitirilmek üzere bekliyor. Müşterinin talep ettiği şekilde ince işçilikler tamamlanıyor ve 20 günde villa teslim ediliyor. Böylece bu sezonu kaçırmadan Kırkpınarda ayrıcalıklı bir yaşama başlanıyor.

 (264) 592 27 50

http://www.gardengreen.com.tr/


Kübra Genç/Emlakkulisi.com