Gaziosmanpaşa Viaport Venezia projesinde 701 bin TL'ye 3+1!

Gaziosmanpaşa Viaport Venezia projesinde 701 bin TL'ye 3+1!


Firma: Bayraktar & Gürsoy Yatırım Ortaklığı

Proje: Viaport Venezia


Konutların 498 bin TL'den başlayan fiyatlarla satışa sunulduğu Viaport Venezia projesi, 5 bloktan meydana geliyor. Teslimlerin 2014 yılı içerisinde gerçekleşmesi planlanan projede satışlar devam ediyor..


Banka kredisi ile konut sahibi olunan  Viaport Venezia  projesi, 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon ve 4 oda 1 salon konut tiplerinden meydana geliyor.


Satışların devam ettiği Viaport Venezia, 82 bin metrekare alan üzerinde yükseliyor. Projede; yüzme havuzu, oyun alanları, yürüyüş yolları, alışveriş alanları, kapalı otopark ve fitness center gibi bir çok sosyal olanak mevcut.


İstanbul Avrupa yakası Gaziosmanpaşa bölgesinde inşa edilen Venezia Viaport, toplam 2 bin adet daireden meydana gelecek. Projede yer alan 4 kulenin isimleri şu şekilde; Bellini, Puccini, Marco Polo, Palladio ve Vivaldi.


Gaziosmanpaşa Viaport Venezia projesinde 701 bin TL


İçerisinde konut, ofis, otel ve AVM'nin yer aldığı Gaziosmanpaşa Viaport Venezia projesi, Bayraktar ve Gürsoy Yatırım Ortaklığı imzasıyla yaşama geçiriliyor.


Viaport Venezia Gaziosmanpaşa'da; 2+1 dairelerin fiyatları 498 bin TL'den, 3+1 dairelerin fiyatları 701 bin TL'den, 4+1 dairelerin fiyatları ise 1 milyon 53 bin TL'den başlayarak değişiyor.


VİDEO:  Bu haberle ilgili videoyu EMLAKKULİSİ.TV'de izlemek için tıklayın.


Telefon: 444 8 842   

Web adresi: www.viaportvenezia.com

Merve AKDOĞAN/Emlakkulisi.com


projeye sor