Gdk İnşaat Gayrimenkul Turizm Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Gdk İnşaat Gayrimenkul Turizm Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu! Gdk İnşaat Gayrimenkul Turizm Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Gdk İnşaat Gayrimenkul Turizm Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Esenler'de 50 bin TL sermaye bedeli ile Muhammet Nuri Gedik tarafından kuruldu. 

Hafta sonu gezilecek 2 proje 2 site!

Gdk İnşaat Gayrimenkul Turizm Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Esenler'de 50 bin TL sermaye bedeli ile Muhammet Nuri Gedik tarafından kuruldu. 

Gdk İnşaat Gayrimenkul Turizm Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi konusu:
a. Her türlü inşaat taahhüt işleri; konut, işyeri, ticarethane inşaatlarını yapmak, satmak, kendi hesabına arazive arsalar almak bunlar üzerinde veya başkalarına ait arsa vearaziler üzerinde kat karşılığı binalar yapmak. b. Yurt içinde ve yurt dışında her türlü resmi ve özel sektöre ait inşaat taahhüt ve montaj işleri yapmak ve müstakil konut, iş hanları, fabrikalar, yollar, baraj ve göletler, park ve bahçe düzenlemeleri ve turistik tesisler, tatil köyleri inşa etmek ve kiraya vermek. c. Türkiye sınırları içinde veya yabancı ülkelerde, resmi ve özel kurum ve kuruluşları tarafından kapalı zarf, açık arttırma, eksiltme, teklif alma ve pazarlık usulü ile ihaleyeçıkarılacak her türlü küçük ve büyük yapıların her türlü inşaat işlerini anahtar teslimi taahhüt etmek ve ana sözleşmesinde yazılı diğer işler...

Gdk İnşaat Gayrimenkul Turizm Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi adres: Menderes Mah.358. Sk.No: 41/3 Esenler 

pus